Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şanssızlığı da diyebiliriz. Orta saha oynamak istiyor, mecburen bek oynayacak gibi orta saha oyuncularının formunu da göz önünde bulundurursak. İşin ilginç yanı, Milner için de durum benzerdi. :D City'den ayrılmasının sebeplerinden biri orta saha oynamak istemesiydi, hatta Pellegrini (yanılmıyorsam) ciddi maçlar da dahil olmak üzere birçok maçta orta sahada oynattı Milner'i o dönem sözleşmesini uzatsın diye. Ama o Liverpool'a gitti. Sol bekte oynadı :D
Milner joker olarak görülüyor aslında şu an yine orta saha rotasyonunu yedekliyor. Milner biraz Hamit gibi bir adam çünkü mevkisi belli değil tam en iyi döneminde İngiltere'de sağ açık oynayıp çok eleştiriliyordu.

Oxlade çok tempolu ve yetenekli adam aslında bek için çok önceleri denenmeliydi bence ama orta saha için şansı az hakkaten. Belki orada parlar.

Klopp bu sene başlangıcında Trent Alexander-Arnold ve Joe Gomez gibi gençleri oynattı. Başarılıda oynadılar ama çok genç oyuncular. Kesinlikle Oxlade sağ bek olarak kullanılacaktır.

Milner joker olarak görülüyor aslında şu an yine orta saha rotasyonunu yedekliyor. Milner biraz Hamit gibi bir adam çünkü mevkisi belli değil tam en iyi döneminde İngiltere'de sağ açık oynayıp çok eleştiriliyordu.

Oxlade çok tempolu ve yetenekli adam aslında bek için çok önceleri denenmeliydi bence ama orta saha için şansı az hakkaten. Belki orada parlar.
Valla Arsenal'de orta saha oynadigi oldu. Gayet de iyiydi enerjisiyle falan ama bence bi orta sahada olmasi gereken oyun gorusu de yok pas teknigi de. Tarzi bek ve kanat oynamak icin ideal, neden orta sahada israrci anlayamiyorum pek.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Valla Arsenal'de orta saha oynadigi oldu. Gayet de iyiydi enerjisiyle falan ama bence bi orta sahada olmasi gereken oyun gorusu de yok pas teknigi de. Tarzi bek ve kanat oynamak icin ideal, neden orta sahada israrci anlayamiyorum pek.

SM-N920I cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Orta saha oynadığı dönemi hatırlıyorum zaten kendin de söylemişsin çok dinamik ama o kafayı kaldırma olayı yok bir Cazorla kolay yetişmiyor zeka ve oyun görüşü olduktan sonra her yerde oynarsın ama bunlar yoksa dört tarafa hakim olunması gereken bir oyun oynamak zor.

O değilde Liverpool ne güzel takım be Manu Chelsea City gibi para babalarına karşı çok daha mütevazı kadroyla daha çok heyecan veriyor. Geçen yıl Tottenham da öyleydi.

Ronaldinho: "Coutinho, takımdan ayrılmak istemiş olabilir ancak #LFC forması ile sahada her şeyini verecektir. Phill, o türde bir oyuncu."

Klopp bu işi çözecektir. Yakın zamanda çıkar yine topunu oynar. Böyle oyuncular Futbol oynamayı seven oyuncular.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim açıkcası Coutinho ile ilgili endişem yok. Devre arasında gitmek istiyorsa gidebilir tabiki. Zaten seneye Keita geliyor. Coutinho seneye satılacaktı zaten. Klopp'un tek isteği bu sene ritim yakalamışken Cou ile ivme kazanmak. Liverpool şuan için iyi gözüküyor. Cou bunu daha yükseklere taşıyabilecek bir oyuncu. Klopp'un istediği sadece 1 yıllık vefa.

As kadroda 1.sol bekleri Alex Moreno mu bunların ve de skora yatkın bir oyuncu mu bilenler aydınlatabilir mi fantasy kadrosu için düşünüyorum :)

İyiki Liverpool var ya. Yoksa sinir hastası olurdum.

You'll Never Walk Alone !

Antremanda yüzler gülüyor.

217.jpg

valla şu liverpool fanları çok "deluded" yav türküde ingilizide aynı :D iyi bir defans hattı kursunlarda şampiyon olsun şu takım taraftar çok çekti

Üst Alt