LL 11/12 H:1 | Real Madrid 4-1 Athletic Bilbao | Maç Sonucu | 22 Ocak | Ntvspor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:1 | Real Madrid 4-1 Athletic Bilbao | Maç Sonucu | 22 Ocak | Ntvspor

Cevap: LL 11/12 H:1 | Real Madrid 2-1 Athletic Bilbao | 2.Y | 22 Ocak | Ntvspor

Madrid taraftarı gerçekten enayi.

Khedira-Xabi-Mesut-Di Maria-Benzema gibi tonla takımın büyüklüğünü kaldıramayan leş adam varken, Ronaldo'ya tepki koyuyorlar.

Ronaldo umarım gelecek yıl özüne EPL'ye geri döner.

Cevap: LL 11/12 H:1 | Real Madrid 3-1 Athletic Bilbao | 2.Y | 22 Ocak | Ntvspor

Harbi mallar mı lan Barca maçlarında bi bok yapamıyor diye mi bu tepki

maç 1-0 ken kaçan posizyonda bitti zaten. real bu açıkları barçaya verirse 5-6 tane yerler. ayrıca mal taraftar o kadar gereksiz adam varken ronaldoyu ( ki zerre sevmem bu adamı ) yuhluyor oda ayrı bir konu

Hakemler Reali itekliyorlar .Fenerbahçe'ye çok benzetiyorum bu yönlerini .Halen Mourinho hakemlere laf ediyor .Bilbaonun penaltısını vermedi hakem.

maç 1-0 ken kaçan posizyonda bitti zaten. real bu açıkları barçaya verirse 5-6 tane yerler. ayrıca mal taraftar o kadar gereksiz adam varken ronaldoyu ( ki zerre sevmem bu adamı ) yuhluyor oda ayrı bir konu

senede niye 1000 gol atmıyor diye yuhalıyor herhalde aptal özürlüler

Heralde ıslıklyacaklar la Ronaldo'yu. Dünyanın en iyi 1,2,3. futbolcusuyum diye geçinen şahıs takımının her sene madara olmasını engelleyemiyorsa ıslıklanır. Adamların Lass'tan falan ne beklentisi olcak zaten. Büyük maçlarda koyacaksın ağırlığını. Burak Yılmaz'ın gollerine benzer bi durum bu. Milli maçlarda b.k gibi, avrupa maçlarında sıfır yani diğer maçlarda takım bi şekilde gidiyo zaten. Tabi Ronaldo avrupa maçlarında etkisiz falan demiyorum da mesela benzetme açısından söyledim yani.

Heralde ıslıklyacaklar la Ronaldo'yu. Dünyanın en iyi 1,2,3. futbolcusuyum diye geçinen şahıs takımının her sene madara olmasını engelleyemiyorsa ıslıklanır. Adamların Lass'tan falan ne beklentisi olcak zaten. Büyük maçlarda koyacaksın ağırlığını. Burak Yılmaz'ın gollerine benzer bi durum bu. Milli maçlarda b.k gibi, avrupa maçlarında sıfır yani diğer maçlarda takım bi şekilde gidiyo zaten. Tabi Ronaldo avrupa maçlarında etkisiz falan demiyorum da mesela benzetme açısından söyledim yani.

barçaya yenilme nedeni ronaldo mu yani??

Öfff nerede madara oluyor? Adamın geldiğinden beri maçından fazla golü var. Bir Barcelona maçıyla mı iyi veya kötü oyuncu oluyor. Kaldı ki Barcelona maçlarında da gol atıyor tek başına daha ne yapsın adam? Takımın orta sahası kanatları fln rezalet. Milli maçlarda bok gibi olan da Messi Yunus'cum aç son milli maçlarını izle ikisinin de.

madrid taraftarina beste onerisi; kiminizzz irina shayk pesinde... falans.

Büyük beklentiler olan adam Ronaldo ondan Ronaldo'yu ıslıklıyolar dedik la. Yenilme nedenleri Ronaldo değil tabi.

4-1 yaptılar, ilk yarı atsaydınız ya lan 1 tane daha, nefret ediyorum su takımdan ya. Umarım Ronaldo'da kacar sezon sonu surdan.

callejon her gecen gun buyuyor. mesut muthis pas. callejon cok iyi vurus. muthis gol.

Adam aşırı bencil ıslıklanması normal.

Cevap: LL 11/12 H:1 | Real Madrid 4-1 Athletic Bilbao | 2.Y | 22 Ocak | Ntvspor

OHA MESUT. callejona iyi dedik zicti o nasil vurus lan :eek:

Adam aşırı bencil ıslıklanması normal.

Lan Barcelona maçında sırf bencil lafı yüzünden atacağı 2 golü gitti pas yaparak heba etti. Bencil fln değil. La Liga ve Real Madrid'in leşliği yüzünden bencil gözüküyor. EPL'de hiç bu tarz eleştiri almıyordu bu adam.

Cevap: LL 11/12 H:1 | Real Madrid 4-1 Athletic Bilbao | 2.Y | 22 Ocak | Ntvspor

Ronaldo'nun ıslıklanma sebebi Messi.Bugün Malaga maçını tek başına aldı Messi .Ronaldo daha 1 maçta ağırlık koyarak kazandırmadı .Madem Messi ile kıyaslanacak kadar iyisin maç alacaksın tek başına .Mourinho Real Madrid'i bıraksın şampiyon olamazlar bence.Real Madrid'in en büyük yıldızı Mourinho .

Üst Alt