LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia - Real Madrid | 23.00 | 19 Kasım | NtvSpor

Oranı hayvan gibi yükseldi Madrid'in.

Bugün baya para kazandım diğer maçlardan Real'e de tek maç 60 bastım tutarsa 110 olacak.

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia - Real Madrid | 23.00 | 19 Kasım | NtvSpor

Banega olsaydı Barca ardından Real'e de futbol dersi verip gönderirdi Valencia.Şu durumda ortada maç.

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 0-0 Real Madrid | İlk Yarı | 19 Kasım | NtvSpor

Murat Kosova:"Bizi gururlandıran Türk futbolcularımızdan Özil 11'de,Hamit ve Nuri ise yedek başlayacak."

Eee Topal nerde sayın Kosova?Resmen adam yerine koymuyorlar şu Topal'ı..

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 0-0 Real Madrid | İlk Yarı | 19 Kasım | NtvSpor

fft11mf1558974.jpg

Saldır R.Madrid

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 0-1 Real Madrid | İlk Yarı | 19 Kasım | NtvSpor

Savunma uyudu resmen.

Real temiz oynuyor.Klasik Mourinho takımı.

Valencia'nın solu çok iyi işliyor.Alba-Matheiu 2lisi akıyor soldan.

Valencia nasıl oynuyor umut varmı berabere bitmesi lazım bu maçın benim için

Valencia elbet atıcak golü ama Real de net geliyor.1-1 veya 0-2 olması yakındır.

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 0-1 Real Madrid | Devre Arası | 19 Kasım | NtvSpor

Valencia'da Parejo-Feghouli 2lisi kötüydü.Feghouli Marcelo'nun çıkışlarını önleyerek bir işe yaradı ama o Parejo nedir öyle yahu.Alex daha çok koşuyodur ondan.Orta sahaya yardım sıfır.Ne savunmada ne de oyun kurmada en küçük bir işlevi yok.Tüm yük Tino Costaya biniyor.O da devre sonunda yorgunlukla baraber kritik hatalar yaptı.

Valencia kötü oynamadı ama net pozisyonu yok sayılır.Realin 2-3 net pozisyonu var gol dışında.

Diego Alves inanılmaz bir kaleci.Hem müthiş kurtarışları var hemde çok soğukkanlı ve ayağı çok düzgün.

edit.Soldado'ya top gelmedi.Pozisyon bulamadı hiç.

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 0-1 Real Madrid | Devre Arası | 19 Kasım | NtvSpor

İlerleyen dakikalarda Genç Higuain ve Nuri'ye şans verebilir Mourinho.

Üst Alt