LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor

Real Formasinin nerdeyse aynisinda gecende bizim takimla giymistik ( Sponsorda ayniydi bwin )

Cevap: LL 11/12 H:13 | Valencia 2-3 Real Madrid | Maç Sonucu | 19 Kasım | NtvSpor

Gelsin bize işte :-)

Soldado'nun bas harfini dahi bilen yokken o kadar yazdım burada alalım efsane olucak adam diye. Adnans yönetimi ben sarı desem lacivert dedi. Aslında ne gerek var ki Soldado'ya falan? Yaserler, Mehmet Batdallar falan ucurdu bizi iste :asd:

Bide beyler siz manyak mısınız ya? Yok Katalanım, Madridliyim muhabettleride nedir anasını satayım :asd: Hepsi GALATASARAY'ıma kurban olsun.

Soldado için konu falan açmayında, mail kampanyası falan..

Sizce alabilirmiyiz..HAYAL bence

Soldado için konu falan açmayında, mail kampanyası falan..

Sizce alabilirmiyiz..HAYAL bence

Mete nasıl Alper Potuk'u 2 sene önce önerdiyse onu da Valencia'ya gitmeden önceki transfer döneminde önermişti. Aramızda çok konuştuk hatta ama yönetim Batdal fln aldı bedavaya :asd:

Yanlız bu ispanyollar pozisyonları yakalamada bizden iyi değil.

Çoğu pozisyonu kaçırıyorlar. Arda ve Higuain penaltısını b.k gibi açıdan yakalamışlardı.

Herkes 1 lira versin Robinho Beşiktaş'a gelsin diye kampanya vardı sanırsam

[video=youtube;Jt0LpYbiLQU]https://www.youtube.com/watch?v=Jt0LpYbiLQU&feature=player_embedded[/video]

ne güzel kurtarmış

Hakem çok kötüydü.. Eyyam yapmasaydı Valencia maçı alırdı.

Üst Alt