LL 11/12 H:29 | Villarreal 1-1 R.Madrid | Maç Sonucu | 21 Mart | Ntvspor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:29 | Villarreal 1-1 R.Madrid | Maç Sonucu | 21 Mart | Ntvspor

Cevap: LL 11/12 H:28 | Villarreal 1-1 R.Madrid | Maç Sonucu | 21 Mart | Ntvspor

Bir barçali olarak Madrid'in böyle puan kaybetmesine hiç sevinmedim.

Hakemlerden az çekmedik biz.

ne alaka lan. golden sonra pislik yapti realliler. ramos tekma atti direk kirmiziydi. mesut kufur etti kesin. mourinho ve yardimcilarida hakeme saldirdi agiz yoluyla. hazmetmek baska bisey. barca hocasi ve oyunculari sampiyonlugun gittigini kabul ettiler haftalar once. simdi bu sansi real tekrar veriyor onun icinde bunu hazmedemiyolar olay bu.

ne alaka lan. golden sonra pislik yapti realliler. ramos tekma atti direk kirmiziydi. mesut kufur etti kesin. mourinho ve yardimcilarida hakeme saldirdi agiz yoluyla. hazmetmek baska bisey. barca hocasi ve oyunculari sampiyonlugun gittigini kabul ettiler haftalar once. simdi bu sansi real tekrar veriyor onun icinde bunu hazmedemiyolar olay bu.

Çok alaka lan.

saçmalamaya başladı Real Madrid'de kendinize gelin ulan lig bitimine 10 hafta var daha ne bu rehavet ? Puan farkı 10 dan 6 ya indi 2 maçta

Ben rekabet istiyorum futbolda,bir takımın sürekli herşeyi kazanması soğutuyor.

Etsinler rekabet canım tutan mı var:). B.k gibi para saçacaklarına sistem oturtsalardı. Mou eziktir. Ezikler böyle davranır bunu her mağlubiyet-puan kaybı sonunda yapıyor işte:)

Hamit berbattı zaten, bir de gol yedirmiş oldu.

Hamitten daha kötü oyuncu varsa Khedira'dır

Mustafa sarptır kendisi tipide benziyor zaten, Real madrid çok sacma işler yapıp Barca'nın eline yağ sürmüş.

Khedira , Benzema , Kaka , bunları aldıgı paraya çok mükemmel oyunculara alabilirdi

Vaayy bee Real Madrid 2 maçtır puan kaybediyor, Barca şampiyonluk için ümitlenebilir biraz :)

evettttttttttt bu skorla fark 6 değil 3 e indi.real bir hata daha bekliyorum senden hadi bakayım:)

Real ligi de alir CL'yi de alir. Mourinho Reis affetmez. Panik yok

Hamitten daha kötü oyuncu varsa Khedira'dır

Mustafa sarptır kendisi tipide benziyor zaten, Real madrid çok sacma işler yapıp Barca'nın eline yağ sürmüş.

Khedira , Benzema , Kaka , bunları aldıgı paraya çok mükemmel oyunculara alabilirdi

Khedira Hamit'e göre çok daha iyiydi bu maçta ve genel olarak.

Üst Alt