LL 11/12 H:32 | R.Madrid 0-0 Valencia | M.S | 8 Nisan | Ntvspor - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:32 | R.Madrid 0-0 Valencia | M.S | 8 Nisan | Ntvspor

Cevap: LL 11/12 H:31 | R.Madrid 0-0 Valencia | M.S | 8 Nisan | Ntvspor

Bilbao ve Barca maclarinda puan kaybi olabilir.

Bizim Türkiye-Senegal D.K maçından sonra izlediğim en ağır ******* maçtı.Benzema ve Di Maria'yı ıslak odunla dövmek gerek.

realin bu macla sampiyonlugu gitmistir hafta ici a. madrid de puan alir bunlardan
real atletikoyu gol manyağı yapar. 1-6 falan biter o maç. o değilde, Real barcadan başka sadece 1 maçta daha puan kaybeder o A.Bilbao deplasmanı. peki barca kalan tüm maçlarını alabilecekmi. Pek sanmıyorum. Real şampiyon olur bu sezon.

çirkef pepe

[video=youtube;FiuyuWECvxk]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FiuyuWECvxk[/video]

Son dönemde izlediğim en iyi maçtı. Valencia'nın çok sağlam iki kalecisi oldugunu gördük yine.

Mehmet Topal için de ''Balon, Valencia'da ne işi var bu herifin?'' gibi laflar edenlere en iyi cevabı verdiği maçtır bu.

Bu gazla barça kalan maçlarının hepsini kazanır,şampiyon olur.

10 puan farktan şampiyonluğu verdi mal madrid.

Benzema yerine Burak olsa , Khedira yerine Selcuk Inan olsa görürüm ben Madrid'i. 10 puan fazlasi vardi simdi.

Atletico Madrid - Real Madrid

Real Madrid - Sporting Gijon

Barcelona - Real Madrid

Real Madrid - Sevilla

Athletic Bilbao - Real Madrid

Granada - Real Madrid

Real Madrid - Mallorca

Real'in panik yapmaması lazım. Hala avantaj Real Madrid'de. Tamam 10 puanlık farktan 6 puan kaybetmeleri çok büyük dezavantaj ama R.Madrid ve Barcelona'nın diğer rakiplerine puan kaybetmeleri çok düşük bir ihtimal. Yukarıdaki fikstüre de bakarsak puan kaybı olabilecek maçlar Barcelona ve Bilbao. Barcelona maçında alınacak bir beraberlik şampiyonluğu getirir. Kaybetseler dahi Bilbao maçından alınacak 3 puan şampiyonluğu Madrid'e getirir.

Bu arada yazıldı mı bilmiyorum ama, Pepe'nin Arbeloa'ya tekme attığı pozisyon kırmızı karttır :) Hatırlayanlar olacaktır, Tolunay futbolculuğu döneminde bir FB maçında kendi takım arkadaşıyla itiş kakış yaşamış ve sonunda kırmızı kart görmüştü.

Bu arada yazıldı mı bilmiyorum ama, Pepe'nin Arbeloa'ya tekme attığı pozisyon kırmızı karttır :) Hatırlayanlar olacaktır, Tolunay futbolculuğu döneminde bir FB maçında kendi takım arkadaşıyla itiş kakış yaşamış ve sonunda kırmızı kart görmüştü.

istemeden attı gibi.

Real her türlü şampiyon dün şanssızlardı. bence herhangi bi düşüş yok. sadece çok sanssızlardı

oyle degerlendireceksek valencia da baya sanssizdi 2-3 direk var onlarda da.

Real her türlü şampiyon dün şanssızlardı. bence herhangi bi düşüş yok. sadece çok sanssızlardı

Düsüs yokmu 10 puan fark eridi gitti,Nou Camptan cikamicaklarini real madridli futbolcular bile biliyor o psikolojik etki zaten kayiplari ardi ardina getirdi,suan tek bir yenilgi,beraberlik sampiyon Barcelona demek 1 puan fark kaldi,4 felan degil...

Ben bunu beklemiyordum büyük süpriz oldu,2 ay önce 10 puandan vermez madrid imkansiz diyordum,fakat suan imkansizi basardilar diyebilirim,acikcasi daha bir cok maclari var ve bazi maclar oldukca zor gecicek,sampiyonlarliginde bayernle oynayacaklari iki macta fizik acidan yipratacak olasi bir is kazasinda isleri biter...la ligada son hafataya kadar suan hersey olabilir,madrid 1 puan önde olmasina ragmen bana göre sampiyonluga Barcelona suan daha yakin,hem futbol olarak cikistalar hemde psikolojik avantajlari var geriden geldikleri icin.

Barca'nin fiksturde Levante deplasmani var,puan kaybi olabilir.

Üst Alt