LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-4 R. Madrid | M.S | Ntvspor | 11 Nisan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-4 R. Madrid | M.S | Ntvspor | 11 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-1 R. Madrid | 2.Y | Ntvspor | 11 Nisan

Real yine şampiyonluğu verirse artık şu Barca nesli karşısında bir iki sezonluğuna daha havlu atar mı acaba diyorum? Gerçi bu maçta puan kaybetseler bile ben kolay bırakacaklarını sanmıyorum, varlarını yoklarını ortaya koyacaklardır ve hala favoriler ama bu sene de kaptırırlarsa "ne yapsak olmuyor" psikolojisine bürünmeleri anlayışla karşılanabilir diye düşünüyorum. Kolay değil kaldırmak buradan kaçan şampiyonluğu.

Real yine şampiyonluğu verirse artık şu Barca nesli karşısında bir iki sezonluğuna daha havlu atar mı acaba diyorum? Gerçi bu maçta puan kaybetseler bile ben kolay bırakacaklarını sanmıyorum, varlarını yoklarını ortaya koyacaklardır ve hala favoriler ama bu sene de kaptırırlarsa "ne yapsak olmuyor" psikolojisine bürünmeleri anlayışla karşılanabilir diye düşünüyorum. Kolay değil kaldırmak buradan kaçan şampiyonluğu.

Bu maçta da puan kaybederlerse bıraksın bu ligi.

Khedira/Benzema/Xabi/Arbeloa/Di Maria gibi adamlarla olacak iş değil.

Benzema ve Di maria safi zarar. isterse maci cevirsinler fikrim degismeyecek..

hamit'in sag bekte arbeloa'dan nesi eksik? izleyemedim pek hamit'i real'de bu sene.

arbeloa'dan kötü olacagini sanmiyorum.

Cevap: LL 11/12 H:33 | A.Madrid 1-2 R. Madrid | 2.Y | Ntvspor | 11 Nisan

R.Madrid'in bu adamlara en az 3 atması lazımdı.Cidden şaşırdım

Üst Alt