LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

Cevap: LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

Ronaldo antipatik olduğu için küçümseniyor.Lebron James terk.

Cevap: LL 11/12 H:35 | Barcelona 1-2 Real Madrid | Maç Sonucu | Ntvspor | 21 Nisan

Klasik bir El Clasico olduğu söylenemez futbol kalitesi açısından. Şimdi hemen herkes Barcelona'nın oyun anlayışı çözüldü diyor da hala Barcelona'yı oynatmamak üzerine kurulu bir sistem mevcut...Bunun bir ilerisidir çözüm ve panzehir bence.Barcelona hakikaten kötü oynadı ve Real Madrid'in de defans anlayışı Chelsea kadar çağdışı değil mükemmele yakındı. Ama hala oyunu domine etme statüsüne erişilemedi. Tello'ya nasıl katlandı Guardiola anlamak mümkün değil. Alexis'in hafif sakatlığı vardı deniyor,adı üstünde hafif. Ben 2. yarıya Alexis ile başlardım herhalukarda. Barcelona'da yardımlaşma yapılamadı,daha doğrusu Real izin vermedi,bireysel oynayan oyuncularla bir kısır döngüde maçta gidip geldiler.

Real Madrid şampiyonluğu haketti. Kutlamak lazım...

Maçın yıldızı Xabi Alonso'ydu bana göre. Alan savunmasını mükemmel uyguladı ve çok sayıda top kesti orta sahada. Top ayağındayken, takımdaki en sakin adamların başında geliyordu ayrıca. Bir ön liberonun yapması gereken herşeyi yaptı.

Antipatikliği, gol sonrasında tavan yaptı. Büyük egosuna yenildi, yaptığı hareketle rakibi küçümsemeye çalıştı.

Yine Atam'ın spor konusunda, o güzel sözü hatırlattı.

saka mı bu ?

egolu biri varsa oda Messi, bir kere defansa gelmedi, Ronaldo defans'tan 4 top cıkardı. antipatik olan Messi, aziz yıldırım suratlı sey.

bir barcelona sempatizani olarak madrid takimini gercekten tebrik ediyorum. adamlar akilli oynadilar.

mourinho barcelona'yi artik tam anlamiyla cözmüs. her ne kadar antipatik oldugunu düsündem de bu gezegenin en iyi teknik direktörü oldugu bir gercek

gurdiola nın ve barcelona yöneticileri acaba nizami olmayan bir gol yedik ve moralimiz bozuldu diye acıklama yapar mı acaba cok merak ediyorum

merak ettigim bi konu var barcelona taraftarı mactan önce bilmem kaç gundur real madride yenilmiyoruz seklinde konusuyormudur acaba

Mourinho dunyanın en iyisi olduğunu bir kez daha ispatladı.

Adam yedek kulübesinde çok rahat oturdu mac boyunca.

Üst Alt