LL 11/12 H:8 | Barcelona 3-0 R.Santander | 15 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:8 | Barcelona 3-0 R.Santander | 15 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:8 | Barcelona 1-0 R.Santander | 1.Yarı | NTV Spor

Galatasarayımızın o Türk insanının hayal bile etmeye korktugu Sampiyonlar Ligi kupasını kaldırmasını yasamadan benim bir yere gitmeye niyetim yok. Sende aynen takıl, zaferimiz yakındır :)

hahaha kardeşimiz 514 yaşında vefat edecek :D:haha: akşam akşam güldürdün beni :D

şampiyonlar ligi çok ağır bir lig. bir türk takımının görebileceği en büyük kupa uefa kupasıdır.

Cevap: LL 11/12 H:8 | Barcelona 1-0 R.Santander | 1.Yarı | NTV Spor

hahaha kardeşimiz 514 yaşında vefat edecek :D:haha: akşam akşam güldürdün beni :D

şampiyonlar ligi çok ağır bir lig. bir türk takımının görebileceği en büyük kupa uefa kupasıdır.

o zamanlarda derlerdi ki uefa kupası çok ağır bir kupa. Türk takımın görebileceği en büyük kupa anasının ligindeki kupa ya da balkan kupası. Evet evet galiba buydu balkan kupasıydı.

bilmem anlatabildim mi ki acaba..

Cevap: LL 11/12 H:8 | Barcelona 3-0 R.Santander | 15 Ekim | Maç Sonucu

Yalniz bu macin son dakikalarinda falan tribunlerle beraber ben de uykuya daliyordum. Dikkat edin son dakikalara stad full ama cit cikmiyor. 2-0 yenik baslasinlar bundan sonra her maca bence.

Üst Alt