LL 12/13 H:7 | Barcelona 2-2 Real Madrid | Maç Sonucu | 7 Ekim - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 12/13 H:7 | Barcelona 2-2 Real Madrid | Maç Sonucu | 7 Ekim

Cevap: LL 12/13 H:7 | Barcelona 0-0 Real Madrid | İlk Yarı | 7 Ekim | Ntvspor

Şu bir gerçek Madridli futbolcular Barçadakilerden daha güçlü ve fizikli .. sert oyna al maçı

Realde takımı oyunu yok. Topu alan gitmeye celışıyor. Adam gibi pasla cıksalar yenerler. Ama yapamıyorlar.

21-24 arası gol olur diye tahmin yürüteyim

22 içimden geçen

p5TuM.jpg

Maç başlamadan 15 dakika önce Mesutla görüntülü konuştum. Başarılar dileyim diye aradım dedim, Sezai abi çok sağol yine aradın unutmadın dedi, şimdi baktım internete Fenerbahçe yenmiş Beşiktaşı dedi. Evet 3-0 yeniyor dedim. Maç ne olur diye sordum 1-2 alırız gibime geliyor dedi. İyi oyunlar dedim. Sağol dedi.

Realde takımı oyunu yok. Topu alan gitmeye celışıyor. Adam gibi pasla cıksalar yenerler. Ama yapamıyorlar.

Barçadan topu aldın bide adamların yaptığı prese dayanıp top yapıcan.. Direk Sivasspor gibi oyna " Bülent uygun " mode on .. kontra atak.. Yoksa hüsran olursun.. şu adamlar sırf sanki pas yapmak için deoğmuşş..Futbolcu deil Pascı resmen herifler muazzam ..! ama HALA MADRİD.!

Barca bitmiş,Fabregas geldiğinden beri kötü,forvetsiz oynanır mı lan.

El varmış ama penaltı yokmuş

Ramos kaçırdı

Barçadan topu aldın bide adamların yaptığı prese dayanıp top yapıcan.. Direk Sivasspor gibi oyna " Bülent uygun " mode on .. kontra atak.. Yoksa hüsran olursun.. şu adamlar sırf sanki pas yapmak için deoğmuşş..Futbolcu deil Pascı resmen herifler muazzam ..! ama HALA MADRİD.!

copculuk yapmayin

Üst Alt