LL 14/15 H:28 | Barcelona 2-1 Real Madrid | M.S | 22 Mart - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 14/15 H:28 | Barcelona 2-1 Real Madrid | M.S | 22 Mart

tumblr_nlmu37oZTQ1qftb6ko1_540.gif

barca fenere cok benziyor. 2-1 onde oldugu halde yata yata cllasico aldilar. oyunculari hep hakemin uzerine oynadi. bi defa ilk gollerinde faul yoktu ama suarez oscarlik oyunculuk yaptigi icin hakemede kizamiyorsun. en nihayetinde o da bir insan.

Reali barçadan ayiran asaleti ve ihtisamidir.

Barca nasıl Fenere benzer anlamıyorum.Fenerbahçe çok statik oynuyor.Hakeme Real de oynuyor Barça'da.

Barcelona şanslı olsan maç 4-1 5-1 biterdi.

Çok iyi pas yapıyorlar.Nasıl koşturdular ama Real lileri paslarla :D 90 dakika pas yapsalar sıkılmaz izlerdim

Real Madrid ilk yarı top oynatmadı barça'ya. İkinci yarı Benzema ve Ronaldo'nun net pozisyonları kaçırınca yenilgi kaçınılmaz oldu. Ama Ancelotti reyiz söz vermiş. Ligde de şampiyon olacağız diyor dur bakalım.. :)

Ancelotti neyin sözünü veriyor anlamıyorum ahaha

barçanın puan kaybı yapacaklarının mı sözü, barca ile macları kalmadı ve 2 hafta puan kaybı yapması lazım barcanın

ancelotti neyin sözünü verdi acaba :asd22:

barçanın, Real Madrid'e göre daha zorlu maçları var.

Sevilla (D)
Valencia
Espanyol (D)
Real Sociedad
Atletico (D)

gibi. Barcelona bu kadroyla iki kulvarı da kaldıramaz. Birisinden kasıtlı olarak pes etmesi gerek.

Üst Alt