LL 16/17 H:37 | Real Madrid 4-1 Sevilla | MS | 14 Mayıs | beIN Sports 3 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 16/17 H:37 | Real Madrid 4-1 Sevilla | MS | 14 Mayıs | beIN Sports 3

Böyle gol mü olur ya? Hakem düdüğü çalmadan ve baraj kurulmadan topa vurdu herif. Bu RMA cidden dünyanın en hilekar ve şikeci takımdır.

Barca sayfalarında bu kadar ağlamamışızdır biz yav.

Kendi sempati duyduğumuz takımın sayfasında bir sürü iftira var.

TapaTalK

Her faulde dudugu beklemen mi gerekir? Ancak hakem duduk isaretini gosterirse oyle bir sey soz konusudur.
Ben hayatımdaki hiçbir maçta bu kadar yakın bir mesafeden baraj kurulmadan ve düdük çalınmadan vurulan bir top sonucu gelen gole onay verildiğini görmedim. Bir kere orada kalecinin baraj kurma hakkı var ona müsade etmiyorsun düdük çalmayı geçtim. Bu gole temizdir diyenin futbol bilgisinden ciddi anlamda şüphe ederim.

Ben hayatımdaki hiçbir maçta bu kadar yakın bir mesafeden baraj kurulmadan ve düdük çalınmadan vurulan bir top sonucu gelen gole onay verildiğini görmedim. Bir kere orada kalecinin baraj kurma hakkı var ona müsade etmiyorsun düdük çalmayı geçtim. Bu gole temizdir diyenin futbol bilgisinden ciddi anlamda şüphe ederim.
Oyle cok ornek var renktas sen gormemis olabilirsin ama bu bir ilk degil.

Not: ben temiz gol diyorum.

Cristiano-Ronaldo.jpg

Üst Alt