LL 18/19 H:26 | Real Madrid 0-1 Barcelona | MS | 2 Mart | beIN Sports 2 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
taki free kurdistan pankartı açtığından beri barçaya inanılmaz bir nefret duyuyorum.Kim koyarsa koysun Allah razı olsun barçaya koyana canım feda olsun.HALA MADRİD

Bu olayın Barçayla doğrudan bi alakası yok yalnız aynı bayrak Real Madrid tribünlerinde de veya Avrupada diğer tribünlerde de olabiliyor,kulübe bağlamamak lazım

adamlar ayrılıkçı kardeşim sevmiyorum barçayı nefret ediyorum hatta inşallah real koyar
İspanya'da diktatörlüğün simgesi olan ve sürekli kayrılan ekip mi ayrılıkçı değil?

Fakir bir ülke olmasalar Bilbao ve Barcelona'ya köpek çekerlerdi şimdiye kadar. İspanya o tip ayrışmaların en çok olduğu Avrupa ülkesi.

Hakim olmadığınız konularda bu kadar atıp tutmayın, sevmiyorsan sevmiyorsundur bahaneye gerek yok.

İspanya'da diktatörlüğün simgesi olan ve sürekli kayrılan ekip mi ayrılıkçı değil?

Fakir bir ülke olmasalar Bilbao ve Barcelona'ya köpek çekerlerdi şimdiye kadar. İspanya o tip ayrışmaların en çok olduğu Avrupa ülkesi.

Hakim olmadığınız konularda bu kadar atıp tutmayın, sevmiyorsan sevmiyorsundur bahaneye gerek yok.
Aynen.Kosova sırbistandan ayrılmak istedi diye onlardan da mı nefret edelim yani. Elmayla armudu çok karıştırıyoruz. Katalanların bağımsız olmak istemesinden bize ne.bizi ilgilendiren bi durum değil :)

Üst Alt