LL 19/20 H:33 | Barcelona 2-2 Atlético Madrid | MS | 30 Haziran | Spor Smart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 19/20 H:33 | Barcelona 2-2 Atlético Madrid | MS | 30 Haziran | Spor Smart

Riqui Puig'in oyun stilini begendim cok iyi oynadi. Genc yasina ragmen sorumluluk aldi orta sahada devamli topu istedi ve kacarak oynamadi. Partey'e orta sahada zor anlar yasatti.

Riquiyle Fati büyük yetenekler. Dandik transferlerin yanında böyle topçuları da var

1230993_od223.jpg

73 milyon euroya Gnabry, Davies, Goretzka, Coman, Sane alan bir Bayern Münih.

Ve 125 milyon euroya sakat Dembele'yi alan Barcelona malı. Para yanlış kulüplerin elinde maalesef.

Benim anlamadigim kutinyo bunlarda fena oynamıyordu ne oldu da birden dışladılar. Messi adlı kezban mi kıskandı acaba.

Neymar kadar yoktur he. Futbol dünyasında iki kişiye irite oluyorum. Tosun ve Neymar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim anlamadigim kutinyo bunlarda fena oynamıyordu ne oldu da birden dışladılar. Messi adlı kezban mi kıskandı acaba.
kutinyo korkak bi kız cocugu gibiydi sahada rtaş yav yapma pas atmaya bile çekiniyordu yanlış bi şey yaparım diye
messi ile anlaşacak adam kalmadı dünyada iniesta şu haliyle barcaya dönsün messi japonyaya gider alır adamı

Üst Alt