LL 21/22 H:28 | Barcelona 4-0 Osasuna | MS | 13 Mart | Spor Smart & S Sport+ - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 21/22 H:28 | Barcelona 4-0 Osasuna | MS | 13 Mart | Spor Smart & S Sport+

Aubameyang'ın Dortmund günlerinde ki gibi oynaması üzücü.

Dembele-Traore ile birlikte tercih hatası rekoru kırmazlarsa 2+ gol atmamaları mucize olur bu hatla.

Umarım çok kötü günlerinde olurlar.
En büyük (tek) avantajımız Barcelona'nin genc bir takim olması; taraftara büyük gorev dusuyor bu maçta. 11 kisi kapanıp kontra ataklarla bir gol bulmaya, olmazsa maci penaltılara tasimaya calismaliyiz. Ilk golu yiyen biz olsak bile kontrollu oyunu bırakmadan duran toptan gol bulmaya calismaliyiz. Kontrolu bırakıp acik oynarsak bizim icin hiç iyi olmayacagini düşünüyorum.

Sağ ve sol bek eksikliği var barcada ,dany alves yaşlı,alba desen barca ayarında ben göremedim bitürlü,sağa Liverpool sağ beki gibi biri lazım sola da öyle bi oyuncu,depay felanda barca ayarında görmüyorum,traore de kesinlikle barca adamı değil ,normalde dembelede oyunlarına tam uygun değil ama bireysel olarak sağlam oyuncu olduğundan durabilir.defansta pique ile daha olmaz 27-28 yaşlarında baba bi stoper lazım.mesela lewandowski veya benzema gibi bi golcü cuk oturur barcaya,müller mesela uygun profil geliyor gözüme.hem pas alış verişinde varlar hem son vuruşta.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Barcelona'da top class oyuncu görmeye alisik oldugumuz icin simdi oynayanlar pek öyle izlenim vermiyor. Traore'nin 30 kagitlik opsiyonunu kullanmazlar. Braithwaite ve De Jong'u gönderirler. Hücumda Fati, Torres, Dembele, Depay ve Aubameyang kaliyor geriye. Forvete Haaland'i alacaklarsa Depay'i göndermeleri gerekiyor. O adam yillarin sol kanat oyuncusuydu, simdi son zamanlarda forvet oynaya oynaya kendini takimin agasi sanmaya basladi. Aubameyang 3 yillik sözlesme imzlayip emekliligine kadar kalacagina göre Depay gitmeli.

Sağ beke Mazraoui’yi almaya çalışıyorlar. Münih ile kapışıyorlarmış. Sol bek sıkıntılı mevki. Bulunca ömürlük yapman gerek, o yüzden Alba şimdilik iyidir. Kessie ve Christensen ile anlaşmışlar zaten. Forvet olarakta Haaland kovalıyorlar ama alabileceklerini sanmıyorum. Messi geri gelebilir diyorlar ama o da zor. Yine iyi toparladılar. Devre arası Yusuf Demir’e 10 milyon veremeyen kulüp acayip bir yere geldi.

Milanın sol beki hernandez miydi ?ismini bilmiyorum ama çok sağlam bek.

Barca için özetle ,cty Liverpool bayern seviyedinde değiller,çünkü bu takımlara kapansanda açıkta oynasan gol manyağı ediyorlar,barca o seviyede değil şuan,bu avantajımız ,ayrıca tıfıl hoca ve oyunculara sahipler ,buyüzden futbolun her sorununa çözüm üretmede sıkıntı çeke çeke gelişecekler,daha yolları uzun,sert bi atmosferde oynamalarıda onlar adına sıkıntı olabilir,öne geçememe olayı uzadıkça modları düşüyor gibi.defansları bana ağır ve hata yapmaya müsaid geldi,bu akşam pique mesela yediriyordu golü.marsilyada saliba ve diğer elemanda ağır ve sakardı işimize yaradılar .

Rakibi mental olarak sindirmeli ,katı savunmayla gol atmalarını engelleyip modlarını düşürmeli,tribünle aciz edip futboldan soğutmalıyız.

bu takımdan deplasmanda gol yememek büyük iş gerçekten.

tebrik etmek lazım bütün ekibi,

güzel vitrin oldu oyuncular için

Üst Alt