LL H:19 | Almeira 1-1 Real Madrid | 16 Ocak | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:19 | Almeira 1-1 Real Madrid | 16 Ocak | Maç Sonucu

Cevap: LL H:19 | Almeira 1-1 Real Madrid | 16 Ocak | Maç Sonucu

YouTube - 16-01-2011 - Almeria 1-1 Real Madrid - Highlights

Yenilen gole bak, resmen komedi. Khedira rakibe eskortluk ediyor, Ramos müdahale'yi yapamıyor, Marcelo'da kademeye girmesi gerekirken nerede bekliyor. Geri dörtlü ve ön libero leş. Adam gibi stoper olsa takımda Ramos yerinde oynardı ve sağ kanadı daha efektif kullanırdı Real Madrid. Bu takıma stoper ve ön libero şart.

Piatti

Mourinho´ya hayranım ama Pellegrini´nin takımı çok çok daha başarılıydı .

Tamamen objektif olarak söylüyorum Pellegrini döneminde takım şu anki futboldan çok daha iyi oynuyordu.Real bu sene şans olarak nitelendireceğimiz çok maç kazandı,geçen sene maça çıktıkları zaman kazanacakları belli oluyordu resmen.Bu sene durum daha farklı.

Tamamen objektif olarak söylüyorum Pellegrini döneminde takım şu anki futboldan çok daha iyi oynuyordu.Real bu sene şans olarak nitelendireceğimiz çok maç kazandı,geçen sene maça çıktıkları zaman kazanacakları belli oluyordu resmen.Bu sene durum daha farklı.

Zaten 98 puan aldılar az değildi :S

Pellegrini dönemi daha aydınlıkdı bir bakıma, Mourinho'nun katıkısı şöyle; maçda gerideyken yaptığı hamleler işe yarıyor vb... bir çok hamle. Yani kısaca müdahaleleri iyi saha dışından. Ama yeterli olmayabiliyor tabi.

pelegrini döneminde yedek den de raul guti van der vaart giriyordu oyuna simdi yedek kulubesi de iyi degil bence

Sanırsam toplam 5 yada 7 puan kaybettiler sadece ilk yarıda Barça . Şu anda puan durumu 4 ondan şeyettim :)

khedira reale alındığında neler oluyo demiştim çok kötü bir oyuncu mourinho nasıl böyle bir hata yaptı ve devam ediyo anlamak güç...

Ben hep diyorum, Khedira Madrid'e yakışacak topçu falan değil. Mesut'unda Madrid'de oynayacak kalibresi yok. Sen Mesut, Khedira, Benzema'lar la Barcelona'yı geçeceğini düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Xavi, Afellay, Messi, İniesta futbol ilahlarına karşı bu beraberlikle Madrid için lig bitmiştir. Başka bir bahara görüşmek üzere Mourinho efendi! "Mağdurum, mağdurumda mağdurum!" :)

Ben hep diyorum, Khedira Madrid'e yakışacak topçu falan değil. Mesut'unda Madrid'de oynayacak kalibresi yok. Sen Mesut, Khedira, Benzema'lar la Barcelona'yı geçeceğini düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Xavi, Afellay, Messi, İniesta futbol ilahlarına karşı bu beraberlikle Madrid için lig bitmiştir. Başka bir bahara görüşmek üzere Mourinho efendi! "Mağdurum, mağdurumda mağdurum!" :)

Mesut dışında katılıyorum söylediklerine. Mesut konusunda bende ön yargılıydım, fakat son haftalarda çok güzel futbol oynuyor.

Mesut dışında katılıyorum söylediklerine. Mesut konusunda bende ön yargılıydım, fakat son haftalarda çok güzel futbol oynuyor.

Kaka iyileşti, yavaş yavaş form tutacaktır. Sanırım Mourinho Mesut'u kesip orada Kaka'ya şans verecektir. Mesut'un da orta sahada çok aşikar olarak, komple futbol oynadığını söyleyemeyiz; Zira Mourinho, "özil'in biraz problemi var, eğer iyileşemezse yerine Kaka ilk onbir çıkacak." dedi. Mesajı verdi yani Mourinho :)

Üst Alt