LL H:22 | Barcelona 3–0 A.Madrid | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:22 | Barcelona 3–0 A.Madrid | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: LL H:22 | Barcelona 2–0 A.Madrid | 5 Şubat | 23.00 | 1.Yari

Nasil gol atacanki bu adamlara,hücuma cikiyorlar 10 kisi ile beraber,defans yapiyorlar en az 8 kisi ile.Manyak bir kadro,manyak bir takim oldu bu Barca,Xavi emekli oluncaya kadar,messi baska bir takima transfer oluncaya kadar böyle manyakca oynarlar,ondan sonra sular biraz durulur :D

Nasil gol atacanki bu adamlara,hücuma cikiyorlar 10 kisi ile beraber,defans yapiyorlar en az 8 kisi ile.Manyak bir kadro,manyak bir takim oldu bu Barca,Xavi emekli oluncaya kadar,messi baska bir takima transfer oluncaya kadar böyle manyakca oynarlar,ondan sonra sular biraz durulur :D

Yahu herşey bir tarafa zaten top vermedikleri için ortada savunma sıkıntısı kalmıyor:)

Mourinho yenecekmiş bunlar:):) 8 tekmeci 16 karateci ve ortada bunlara uygun hakemle:)

Alves'in gereksiz çalımları az daha pahalıya patlayacaktı.

Hepiniz sıkılıyosunuz,ama ben hic sıkılmıyorum.Barcelonayi izlemek her hafta büyük bir keyif.

Bence bu kadro oldugu sürece maclarini kacirmayalim.Bir daha böyle bir futbol belkide gelmeyebilir dünyaya!

Hepiniz sıkılıyosunuz,ama ben hic sıkılmıyorum.Barcelonayi izlemek her hafta büyük bir keyif.

Bence bu kadro oldugu sürece maclarini kacirmayalim.Bir daha böyle bir futbol belkide gelmeyebilir dünyaya!

Boştaydım, ilk cümleni görünce bir an kalp atışlarım hızlandı. Yapma bunu bir daha... :(

Şimdi futbol basittir derim dalarlar bana. Top bizdeyken onlar gol atamaz derim sert girişirler. Üst üste 20 pas yaparsanız top kendiliğinden kaleye girer derim bu sefer alt ederler beni. En iyisi maça döneyim.

Futbol basit bir oyundur, zor olan basit oynamaktir. top bir oraya bir buraya gider ve sonunda Barcelona kazanır

Üst Alt