LL H:28 | Sevilla 1-1 Barcelona | 13 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:28 | Sevilla 1-1 Barcelona | 13 Mart | Maç Sonucu

Cevap: LL H:28 | Sevilla 1-1 Barcelona | 13 Mart | İkinci Yarı | NTVSpor

Barcelonaya karsi kaybetmemenin sirri.

Hakem hatasi+sans+asiri derecede sertlik.

2 kere direkten döndü,2 kere Medel cizgiden cikardi,1 penaltisini vermedi hakem Barcanin, Tekme tokat giristiler ve hakem cogu zaman buna göz yumdu.

Evet hakem korkarak mac yonetti cok berbat.

Hakem berbattı, kim ne derse desin. Bir de Sevilla çok şanslıydı bugün. Messi'nin ilk yarıda 3 pozisyonu vardı net olarak.

Ve o ilk sayılmayan gol, saçmalıktı açıkçası. Ayrıca Bojan iyiydi bugün bence.

Ve direkler, ah o direkler ah.

Hakem berbattı, kim ne derse desin. Bir de Sevilla çok şanslıydı bugün. Messi'nin ilk yarıda 3 pozisyonu vardı net olarak.

Ve o ilk sayılmayan gol, saçmalıktı açıkçası. Ayrıca Bojan iyiydi bugün bence.

Ve direkler, ah o direkler ah.

Bojan fizigi profesyonel oldugundan beri ayni, bizim Aydin gibi 0 sadece o golu var oda Dani Alves sagolsun al at dedi :eek: herif her topu yemis yav.

Barca karşısında puan alan takımlar ya Inter gibi maç 11 kişi her alanda topun arkasına geçip oynadı,ya da ileriye uzun toplar atıp defansa pres yaptı.Şanssızlık,hakem falan bahane.Ya da allahın lütfu diyelim,Van Persie'yi saçma sapan atan hakem yüzünde turu geçen Barcelona'ya iyi oldu.

İnanılmaz iyi futbol oynasa da ben artık çok sıkılıyorum Barcelona'yı izlemekten,maçlarda heyecan olmuyor.Messi'nin 5 adamı çalımlayıp attığı goller bile çekici gelmiyor,güzel maçlar EPL'deki gibi topun bir orda bir burda olduğu maçlar bence.

Barca karşısında puan alan takımlar ya Inter gibi maç 11 kişi her alanda topun arkasına geçip oynadı,ya da ileriye uzun toplar atıp defansa pres yaptı.Şanssızlık,hakem falan bahane.Ya da allahın lütfu diyelim,Van Persie'yi saçma sapan atan hakem yüzünde turu geçen Barcelona'ya iyi oldu.

İnanılmaz iyi futbol oynasa da ben artık çok sıkılıyorum Barcelona'yı izlemekten,maçlarda heyecan olmuyor.Messi'nin 5 adamı çalımlayıp attığı goller bile çekici gelmiyor,güzel maçlar EPL'deki gibi topun bir orda bir burda olduğu maçlar bence.

İmzamı atarım altına. Aslında ben toptan futbol izlemekten sıkıldım Galatasaray'ın hali sonrası ama yine de izleyeceksem bir tek Premier Lig maçları ilgimi çekiyor.

Barcelona'dan daha fazla nefret ediyorum artık, hayatımda ilk defa İddaa'da geç oldu maç kalmadı ve garanti diye Barcelona'yı koydum, gittiler berabere kaldılar. Rezil herifler.

Güntekin Onay milleti iyi manüpüle etti. Barca'nın futbolundan sıkılanlar varmış. İlk o söyledi sonra millet te takıldı peşine. Zorla izletmiyorlar ya, izlemeyin o zaman. Sıkıldığın bir şeyi niye izlersin ki? :)

Güntekin Onay milleti iyi manüpüle etti. Barca'nın futbolundan sıkılanlar varmış. İlk o söyledi sonra millet te takıldı peşine. Zorla izletmiyorlar ya, izlemeyin o zaman. Sıkıldığın bir şeyi niye izlersin ki? :)

Bende diyordum kim cikardi bunu diye, forumda cok fazla gormeye baslamistim. Kiskancliktan baska bir sey degil

Atletico fanatiği Güntekin çıkardı. Her salı Gol programında aynı lafları duyabilirsin kendisinden.

Bundan sacma birsey olabilirmi?

Adamlar resmen cag atlatti futbola.Rakibe topu vermemek ne demek?Nerde görülmüs? Dar alanda seri paslar yapmak,güzel harektlerle topu kaleye kadar tasimak,bunlardan zevk almiyorsan,neyden zevk aliyorsun?Futbolu niye izliyorsun.

Futbolun hangi güzel yönü varsa Barcelona gösteriyor.Keske Barcelona gibi bir takim daha olsada dünyada ikisinin kapismasini görsek.Ama yok.Barca napsin? Kötümü oynamaya baslasin?

Bundan sacma birsey olabilirmi?

Adamlar resmen cag atlatti futbola.Rakibe topu vermemek ne demek?Nerde görülmüs? Dar alanda seri paslar yapmak,güzel harektlerle topu kaleye kadar tasimak,bunlardan zevk almiyorsan,neyden zevk aliyorsun?Futbolu niye izliyorsun.

Futbolun hangi güzel yönü varsa Barcelona gösteriyor.Keske Barcelona gibi bir takim daha olsada dünyada ikisinin kapismasini görsek.Ama yok.Barca napsin? Kötümü oynamaya baslasin?

Oyundan zevk almayanlarin istedigi sey, oyuncularin daha fazla calim atmasi.. artistik hareket filan yapmasi. Halbuki futbolun en guzeli en zevklisi zeki oynanan oyundur.

Cevap: LL H:28 | Sevilla 1-1 Barcelona | 13 Mart | Maç Sonucu

Zevk almak farklı bir şey. Adamların oynadığı futbolu zaten kimse eleştirmiyor.

Ama gerçekten Barcelona maçlarının genelinde sıkılıyorum.

Cevap: LL H:28 | Sevilla 1-1 Barcelona | 13 Mart | Maç Sonucu

Futbol'un en güzel yönü takım oyunu olmasıdır ve bunu en iyi yapan takımı izlemekten zevk alıyorum..

Üst Alt