LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: LL H:30 | Villarreal 0-1 Barcelona | 2 Nisan | Maç Sonucu

Adam belki kendini böyle mutlu hissediyor, Madridli gibi davranmak, Barcelonalı gibi sevinmek istiyor. Anlamıyor olabiliriz ama karşı da gelemeyiz yani. ;)

Karşı gelemem zaten sadece bana göre anlamsız onu belirtmek istedim.Galatasaray forumunda Barcelona-Real Madrid hangisi daha büyük tartışması izlemek garip bir durum.:)

Nasıl çıkılacağını biliyorum Einstein.Benim söylemek istediğimi anlayan anladı.Sempatiye kimsenin laf söylemeye hakkı yok ama takım tutma olayını anlamıyorum ve saçma buluyorum.Sizli bizli olan yoktur diye sallama ayrıca.50 defa ``Gol attık,öne geçtik,ah ulan yedik golü`` şeklinde tepkilere şahit oldum.

https://www.gscimbom.com/forum/almanya-_-bundesliga-i_/2086-_-bayern-munih.html#post85183

Yıl 2009

Maçın özellikle ikinci yarısı bir harikaydı.Çok gol kaçırdık,mağlup olduk üzgünüz.:DBence Klinsi daha fazla şans vermeli Hamit'e ayrıca Danovan'ın pek bişi katacağını düşünmüyorum takıma ki dün de olumlu hiçbişi yapamadı.Klose de bitmiş.Koskoca takım Toni,Ribery ve Schweinsteiger'in ayağına bakıyor.Onlar kötüyse gol atamıyor Bayern.Bir forvet transferi yapılması gerek bence.Olic güzel bir seçim olabilir.:)

:D

Madem o kadar iyi biliyorsun cikilacagini, neden hala burdasin? Gol attik öne gectik diyenlere bende gülüyorum, onlarda zaten öylesine salliyorlar, sorsan O günkü 11'i sayamazlar, ama sen "barca'ya sempatin varsa rahat rahat izle, burada da tartisma" demissin veyahut buna benzer bisey, bu forum nicin var? Galatasaray icin diyorsa, ya peki neden Avrupa Futbol Forumu var bu forumda, bir forumda ne tartisiyorsunuz demek de cok ilginc, tartismayalim/sohbet etmeyelim de ne yapalim??

Anlama sorunu mu çekiyorsun arkadaşım sen?Aynı şeyden bahsediyoruz.Benim lafım sizli bizli konuşanlara zaten.Diğer arkadaşlara birşey söylemek haddime değil.İspanya'nın iç meselelerine Franco'ya filan girmeye gerek yok sadece izle ve keyfini çıkart yeryüzündeki en iyi takımın.

Alemdar Abi bir büyüğümüz olarak olaya el atmalı. 1 maç kaybetti diye bu moral bozukluğu neden Alemdar Abi? Yazık gerçekten.

inan sus aynısını yapmışsın...

leşh holigan bayernli seni...:D

ayrıca bir maç kaybettik diye susacak değiliz...

HALA MADRİD...:D

Niye yok olayım?:asd:Onur 1 sene önce Servet'le ilgili neler yazmışım onları da çıkar madem.Nasıl savunduğumu filan görünce ahahahahah epic fail filan dersiniz.:)Fikirler değişir.1 sene önce yanlış yapıyordum,farkına vardım,şimdi böyle takılanlara uyuz oluyorum.Neden bu kadar uzatıldığını da anlamış değilim.Siz İspanya Siyasetiyle veya farklı bir ülkenin iki takımının büyüklüğüyle ilgili sidik yarıştırmaya devam edin o zaman ne diyeyim.:asd:

Alemdar Abi Bayern holiganlığı yaptığım tek bir mesaj bulun forumu bırakırım,çok ciddiyim.Gayet cıvık bir şekilde yazmışım Onur'un koyduğu yorumu.Buradaki durum bu yüzden farklı.Burada millet birbirini yiyor.

2000li yıllardaki olsaydık Galatasaray mı Real madridmi diye tartışırdık güzelde olurdu :asd:

Niye yok olayım?:asd:Onur 1 sene önce Servet'le ilgili neler yazmışım onları da çıkar madem.Nasıl savunduğumu filan görünce ahahahahah epic fail filan dersiniz.:)Fikirler değişir.1 sene önce yanlış yapıyordum,farkına vardım,şimdi böyle takılanlara uyuz oluyorum.Neden bu kadar uzatıldığını da anlamış değilim.Siz İspanya Siyasetiyle veya farklı bir ülkenin iki takımının büyüklüğüyle ilgili sidik yarıştırmaya devam edin o zaman ne diyeyim.:asd:

Alemdar Abi Bayern holiganlığı yaptığım tek bir mesaj bulun forumu bırakırım,çok ciddiyim.Gayet cıvık bir şekilde yazmışım Onur'un koyduğu yorumu.Buradaki durum bu yüzden farklı.Burada millet birbirini yiyor.

Yok lan takılıyorum, açık aramak gibi bir derdim yok. (Epic fail dediğim için diyorum)

Yok lan takılıyorum, açık aramak gibi bir derdim yok. (Epic fail dediğim için diyorum)

Yok zaten sizin söylediklerinize alınacak filan değilim dostum.:)Daha önce de bu tarz bir tartışmada aynı mesajımı koymuştu birisi.O zamanda söyledim bu iki durum çok farklı.Eskilerden konuşacaksak Mustafa Sarp'ı savunanlar falan filan çıkar ortaya epic failin kralı yaşanır.Bunlarla gelmek saçma onu diyorum yani.:asd:

Bugünkü maçta en çok dikkatimi Thiago çekti. İyi bir futbolcuya benziyor, kumaşı iyi. Önümüzdeki sezon daha fazla şans bulucağını düşünüyorum.

35a6fiv.jpg

Çık İnan Yılmaz çık ortaya çık...

Eski mesajlardan kaçmak ne demek...

Barcelona 'nın taktiği çok açık...

Kimse atamaz Real Madridle aşık...
;)

Üst Alt