# Loic Rémy | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Loic Rémy

Belki çok net bir santrafor değil ama son vuruşları üst kalite,aralara çok çabuk şekilde çıkıyor ve gücünü iyi kullanıyor..Geçen yıl çok formdayken QPR'a gitti ve küme düştü.Bu yıl Newcastle'da kiralık ve Suarez,Sturridge ve Aguero'dan sonra en golcü 4.futbolcu.Büyük ihtimal sene sonu bir çok takım teklif götürecek ancak şimdiden başlarsak neden olmasın? En azından kiralamak bile iyidir.

[attachment=8819:d.jpg]

Ekli dosyalar

• d.jpg
    d.jpg
    83 KB · Görüntüleme: 201
Remy iyi oyuncudur ya. Cok sempati duyarim. Severim bu tipte teknik forvet oyunculari.

Ama bizim asil hedefimiz Jeremy Menez olmali.

Remy iyi oyuncudur ya. Cok sempati duyarim. Severim bu tipte teknik forvet oyunculari.

Ama bizim asil hedefimiz Jeremy Menez olmali.

Bu adam Menez'den daha iyi geçen yılda bu yılda kalitesinden düşük takımlarda oynamasına rağmen uçuyor.Eğer Chelsea veya Arsenal'da olsa 20 golü aşmıştı.Aslında çokta pahalı değil en fazla 12-13 milyon euro'dur.Umarım illa isim olcak deyipte Giroud,Torres vb. bitikler yerine bu tür oyuncular gelir.

Kendisini zaman zaman takip ediyorum. Keita ile birlikte transfer listemizdeydi, tercihimiz Keita olmuştu zamanında. Şimdi ise kendini çok daha geliştirmiş bir futbolcu haline geldi ancak, ister misiniz diye sorsalar, kafamda soru işareti olur.

Marseille de cok begenmistim. En sevdigim topculardan biri idi. Sonra pek göremedim. Ama kesinlikle evet deri Remye. Suan ki forvetlere bakinca.:/

keske...

Bana göre cok iyi bir oyuncu...Bizde cok is yapar ama büyük bir ihtimalle bizimkiler (Aysal etc) yine bir "dünya yildizi" istiyorlar Drogbanin yerine.

Drogba gibi kariyerinin sonuna gelmiş bir forvet almak varken niye böyle oyuncuları transfer edelim ki ?

Kötü oynasın ama reklamımızı yapsın yeter alacağımız oyuncu.

Kalp sorunu olduğu söyleniyordu ama yıllardır üst düzey oynuyor, yine de buraya gelir patlak verir o konuda çok örnekler gördü bu ülke. O yüzden kalsın.

Chelsea pahalıya aldı ama çok oynatmıyorlar. Falcao'yu kiraladıkları yönünde haberler var. Charlie Austin'i de istiyorlarmış. Remy de gitmek istiyormuş zaten. Alalım. 5 milyon peşin 5 milyon taksit maksit yapsınlar. Chelsea'den net olarak 2.5-2.8m€ civarı kazanıyormuş senelik.

Loïc Rémy to seek assurances at Chelsea over arrival of Radamel Falcao | Football | The Guardian
West Ham transfer news: Loic Remy 'in talks to join West Ham from Chelsea' | Metro News
Chelsea's Loic Remy given green light to push through West Ham move | Football | Sport | Daily Express
Reports - West Ham close in on deal for Chelsea striker Loic Remy | talkSPORT
https://www.squawka.com/news/west-ham-start-talks-with-loic-remy/395365

West Ham ilgileniyormuş. İlgilenmedikleri topçu yok zaten görünüşe göre. :red:

Üst Alt