Tier 1 - Lorenz Assignon, Galatasaray’da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Lorenz Assignon, Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayırlı olsun ama opsiyon yoksa saçma hamle, bu herif muhtemelen ham bir oyuncu, opsiyon yoksa garanti seçime gitmek lazımdı 4 ay için. Yine de idare etsin yeter

Geçen sene kiralik icardi için şöyle demiştim "bu sene bizi şampiyon yapsin da sonrasi ben ilgilendirmez" simdi de bu transfer icin aynisini dusunuyorum. Opsiyon falan pek umurimda degil su anda

Cedric Soares (32) , Auier (31) , Clauss (32) . Seç beğen al. 2 Gün sonra hem maliyeti hem de belinin dönmemesi dert olsun sana.
Bunu çok izledin ya sen gördün belinin döndüğünü.clauss dediğin adam bu listede ki en iyi adam.4 aylığına onu kiralasalardı bari.adam alamadılar 4 aylığına kiraladilar opsiyonsuz.

Bunu çok izledin ya sen gördün belinin döndüğünü.clauss dediğin adam bu listede ki en iyi adam.4 aylığına onu kiralasalardı bari.adam alamadılar 4 aylığına kiraladilar opsiyonsuz.
Assignon'u izlediğim kadar dönüyor evet. Hadi dönemedi diyelim yaşı genç, gelişime açık. Clauss iyi zaten bu yazdıklarım arasında ama 3-5-2 beki. Angelino'da yaşadığımız aynı problemi yaşardık. Aynı zamanda Marsilya ilk yarı 30 maça çıkmış bekini sana neden 4 aylığına bedavaya kiralasın? Maliyeti problem onun.

Assignon'u izlediğim kadar dönüyor evet. Hadi dönemedi diyelim yaşı genç, gelişime açık. Clauss iyi zaten bu yazdıklarım arasında ama 3-5-2 beki. Angelino'da yaşadığımız aynı problemi yaşardık. Aynı zamanda Marsilya ilk yarı 30 maça çıkmış bekini sana neden 4 aylığına bedavaya kiralasın? Maliyeti problem onun.
Bedava kiralamasin Marsilya parasıyla kiralasin, paramız var.gecen mesajda beli dönmeyen clauss diyorsun şimdi 30 maça çıkmış clauss diyorsun.bu aldığımız çocuğun opsiyonsuz alınması facia.hayirlisi renktas inşallah sen haklı çıkarsın.ama.ben açıkçası gustavo gibi olacak bu işin sonu diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt