Tier 1 - Lorenz Assignon, Galatasaray’da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Lorenz Assignon, Galatasaray’da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu çocuk ile ilgili korkum da var iyi olmadığına dair.

Hucüma katılımı iyi, savunmada savruk diyenler var.

O yüzden çok emin olamıyordum. Düz kiralık formülü bence bu açıdan doğruysa en risksiz en mantıklı çözüm gibi oluyor.

Tutarsa ve bizde kalmak isterse her türlü yatırımı yaparız.

Tutmazsa da gider kolayca.

Ama opsiyonsuz dahi salmak istemeleri soru işaretini arttırdı bende. Ya da biz oynatmayacağız, siz parlatırsanız sezon sonu 10+ bonservise de satarız diyorlar. Ama ortada vazgeçilmez bir durum yok Rennes için Assignon özelinde şu an o kesin. 23 yaşında vazgeçilebilir kıvama gelmiş yani.

Burun kıvırdığımız Assignon'u bile alamadık yani.

Tutarsa sezon sonunda bir şekilde alırmışız.. Aynen tutmuş futbolcuyu 7-8'e bırakacatı zaten Rennes

Opsiyon olmaması kötü. Gedson işine dönmesinde. Yani iyi mi çıksa iyi olur kötümü çıksa iyi olur karar veremedim.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önce tabii ki resmi açıklamayı görmek lazım, ancak satın alma opsiyonu yoksa iki ihtimali var.

1- Rennes tarafı şimdi 7-8 veremiyorsanız alın, oynatın, parlatın dediler. Çok beğenirseniz 10-12'ye satarım, kitlerim düşüncesinde.

2- Bizimkiler bu adamın uçup kaçmama ihtimalini düşünüp 7-8 milyon verilmez, vereceksek daha iyisini sezon sonunda buluruz, bununla 6 ay idare edelim düşüncesinde.

hayırlısı olsun.

Opsiyon olmaması kötü. Gedson işine dönmesinde. Yani iyi mi çıksa iyi olur kötümü çıksa iyi olur karar veremedim.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla bende önümüzdeki ayları kurtarsın yeter diyorum.
Sonra fbmi bjkmi alır umurunda değil.
Onlarda Gedson, Rashica, Bruma, Rodriguez transferinden ders çıkarmadıysa kendileri bilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt