# Lorik Cana | Transfer Haberleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lorik Cana | Transfer Haberleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Cana, Serie B futbolcusu

Tuttomercatoweb.com’a konuşan Anellucci, “Doğrusunu söylemek gerekirse, Lorik Cana tarzı futbolculardan Serie B’de çok var. İyi bir orta saha oyuncusu olabilir, fizik gücü de yüksek. Ama ayaklarını kullanamıyor! Lazio’nun onu isteyeceğini sanmıyorum” ifadelerini kullandı. Anellucci, Lazio’nun ilk hedefinin River Plate’in genç forveti Lamela olduğunu belirtirken, bu oyuncunun peşinde birçok büyük kulübün olduğunu da hatırlattı.

kayank=fanatik

Cevap: 'Cana, Serie B futbolcusu

Tuttomercatoweb.com’a konuşan Anellucci, “Doğrusunu söylemek gerekirse, Lorik Cana tarzı futbolculardan Serie B’de çok var. İyi bir orta saha oyuncusu olabilir, fizik gücü de yüksek. Ama ayaklarını kullanamıyor! Lazio’nun onu isteyeceğini sanmıyorum” ifadelerini kullandı. Anellucci, Lazio’nun ilk hedefinin River Plate’in genç forveti Lamela olduğunu belirtirken, bu oyuncunun peşinde birçok büyük kulübün olduğunu da hatırlattı.

kayank=fanatik

Rıdvan'ın kayıp İtalyan kardeşini bulduk.

Cevap: # Lorik Cana | Lazio

8-10 m euro vereceklerini sanmıyorum . 28 yaşındaki bir ön liberoya 8-10 m euro verilmesi için mücadele etmek ve faul yapmaktan çok daha fazlasını yapması beklenir . Bülent abinin dediği 4,5 m euro mantıklı bir rakam . Gelecek yılın takımında cana düşünülüyorsa satılmamalı bence ancak düşünülmüyorsa ya da farklı tipte bir ön libero isteniyorsa cana alındığı fiyata veya üstüne satılmalıdır .

Hamburg ve Lazio’dan Cana’ya 6 milyon Euro

Hamburg ve Lazio’dan Cana’ya 6 milyon Euro

3 Nisan 2011

Galatasaray’da takımın kötü futboluna ayak uyduran Lorik Cana, buna karşılık Avrupa futbol borsasında değerini kaybetmedi.Arnavut futbolcu için iki resmi teklif kapıda. Devre arasında Aston Villa’nın teklifine “Hayır” diyen Cana’ya, Hamburg ve Lazio da talip oldu. Her iki kulübün de Arnavut futbolcunun bonservisi için 6 milyon Euro’yu gözden çıkarıdğı öğrenildi. Cana, bu sezon 28 maçta oynadı ve 1 gol attı.

Cevap: Hamburg ve Lazio’dan Cana’ya 6 milyon Euro

Ne de olsa Cana futbolcu değildi bazılarına göre.Kendisi iki gün önce kontratını burada tamamlamak istediğini söylemişti.Polat gitmeden kazık atmazsa kalır Cana.

iyi bir takımda oturmuş bir takımda çok katkı verir.Ama bizim gibi hersene 14-15 adam değiştiren takımlarda başarılı olamaz başarılı performans gösterse bile bazıları tarafından bank asya futbolcusu diye yerin dibine batırılır gitsin bence o el üstünde tutulmayı hakediyor ıslıklanmayı değil

Cevap: 'Cana, Serie B futbolcusu

kayank=fanatik

lazio nun devre arasu 5 m teklifi aynı şekil aston villa nında

Ekonomist tabii, zamaninda Esenler Il Mali Mudurlugu yapmistir [hatirlamazsin sen daha comezsin Merih]

fsc de sunderland man city maci var

city 2-0 onde

yorumcu

cana gibi bir adami satip yerini dolduramazsanolacagi budur

you cannot expect much when you lose your best defending midfielder and cannot replace him, especially in a high caliber game like this

canadan bahsediyor olabilirmi:)

Gidersin umarım.Sanki çok faydan varya takıma,çift dalmak,gol yedirtmek birde kart görmek konusunda bir ustasın.Sergene bir tek bu konuda katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt