Love – Baros Takası İddiası ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Love – Baros Takası İddiası !

Cevap: Love – Baros Takası İddiası !

Bu adam son birkac sezondur 20 mac zor cıkarıyor. Bir de Baros'tan kurtulmaya calısırsınız müzmin sakat diye. :)

Biraz tutarlı olalım.

Keşke Doumbia-Baros takası olsa lan:asd:Hayal görüyorum gerçi,Baros´un üstüne öküz gibi para versek bile o adam gelmez bize.

Neresi çabuk? 2 senedir yatıyor adam. Büyük takımız, duygusal davranmamız saçma. Devre arasına kadar fayda vermezse kapıyı göstersinler.

Tamam Baros kötü,ben de isterim bu takas yapılsın yollansın ama böyle çoluk çocuğun ağzına sakız olup ``2 senedir yatıyor yaaaeeee`` denilecek kadar da düşmedi Baros.Lan bu adam keyfinden mi sakatlanıyor?Sakatlansa dahi oynadığı zamanlarda takımın en golcü futbolcusuydu geçen sene kaldı ki.Senin stoperin maçı satarken bu adam gol atmak için yırtınırken sakatlandı.Yattı ne demek?Bi silkinin de kendinize gelin.

Baros'un bu sezon gitmesi taraftarıyım ama gelecek isim kesinlikle Love olmamalı.

Tamam Baros kötü,ben de isterim bu takas yapılsın yollansın ama böyle çoluk çocuğun ağzına sakız olup ``2 senedir yatıyor yaaaeeee`` denilecek kadar da düşmedi Baros.Lan bu adam keyfinden mi sakatlanıyor?Sakatlansa dahi oynadığı zamanlarda takımın en golcü futbolcusuydu geçen sene kaldı ki.Senin stoperin maçı satarken bu adam gol atmak için yırtınırken sakatlandı.Yattı ne demek?Bi silkinin de kendinize gelin.

Yatıyor derken isteyerek yattığı anlamında söylemedim. Sakatlıktan kurtulamıyor burada anlamında söyledim. Biliyorum Baros bu takım için oynamak istiyor, en çok yırtınan, en çok hırs yapanlardan biri. Benim de en sevdiğim oyuncuların başında gelir. Hiç bir zaman da "2 senedir yatıyor" denecek kadar düşürmedim gözümde (senin anladığın manada). Ama 2 senedir faydası çok az, forvet hattını işgal ediyor, bizim yönetim de yerine/yanına adam almıyor. Devre arasına kadar fayda gösteremezse hemen gönderilmeli. Veya Baros'la beraber oynayacak iyi bir forvet arkası alınmalı ki Baros kendini bulsun.

Love olur mu bilmem ama devre arası Baros istikrarsızlığını sürdürürse, Elmander ve Sercan olağanüstü işler yapmassa bir golcü alınacak ve Baros gidebilir.

Bize top class santrafor lazım. Ne yaparlar, ne ederler, nasıl getirirler bilmiyorum ama kodu mu oturtacak santrafor şart. Yeter artık..

Üst Alt