Lucas Leiva Transferi Şimdilik Beklemede! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucas Leiva Transferi Şimdilik Beklemede!

Liverpool-LFC-Brendan-Rodgers-Lucas-Leiva-Lucas-Leiva-Injury-Merseyside-Derby-Lucas-injury-556902.jpg

AJANSSPOR DIŞ HABERLER
- Liverpool Teknik Direktörü Jurgen Klopp'un, Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan Brezilyalı orta saha Lucas Leiva'yı henüz göndermeyi düşünmediği belirtildi.

İngiliz basınında yer alan habere göre; savunmadaki isimler Mamadou Sakho, Joe Gomez ve Joel Matip'in sakatlıkları nedeniyle sıkıntı yaşayan Klopp, geçen sezon bu bölgede de görev yapan Leiva'yı henüz bırakmak istemiyor.

Galatasaray tarafından istenen 29 yaşındaki orta saha oyuncusunun da sakatlığı olduğu ancak lig başlayana kadar hazır hale geleceği kaydedildi.

Klopp'un transfer dönemi bitene kadar Leiva'yı kadroya tutmayı düşündüğü, Alman teknik adamın savunmadaki sıkıntıyı çözmesi halinde Leiva'nın satışına onay verebileceği kaydedildi.

PORTAL HABERİ

Yarin bu iş bitmezse bilin bu transfer olmaz. Ciğerciye parayi gömüp getirirler. Elimizde Cemalide var derler. Tam Dursun işi.

Açıkcası Eren dahil bu sezon yaptığımız hiç bir transferi beğenmedim. Şu ana kadar bonservise harcanan para 4 Serdar, 4 Eren toplam 8 milyon EU.
Forvet transferi için pivot santrafor değil de hocanın Niasse gibi çok yönlü ve mobil bir oyuncuyu ilk tercih olarak istediğini düşünüyorum. İkinci tercih de muhtemelen Bast Dos'tur.
Sabri'yi göndermek istediği konuşuluyor. Talep ettiği şeylerin şifrelerine bakarsak 2 tane defansif orta saha peşindeyiz, bu aynı şeyi Hamit için de düşündüğünü gösterir.

Peki ne ortaya çıkıyor.
Hoca bulunmadan alelacele Hamit ve Sabri'nin kontratları yenilendi.
Serdar Aziz transferi araya sıkıştırılıp iş oldu bittiye getirildi.
Üzerine de kötü demiyorum ama fiyat performans olarak çok vasat bir Eren transferi yapıldı. Belki sezonun en önemli forveti olur arkasında Sneijder, Sinan, Bruma, Podolski ve Yasin varken. Ama hiç bir zaman 10 milyon EU'ya satamazsınız bu adamı. O bakımdan vasat...

Tüm bunlar yönetimin sürekli komisyon çevirebileceği isimlere yöneldiği hissini uyandırıyor bende. Hocanın arzu etmediği 2 isimle kontrat yenilemek ve hocanın hiç tarzı olmayacak Serdar gibi bir defans oyuncusu almak... Üzerine de dünyada forvet kalmamış gibi Eren'in bonservisine 4 milyon saymak. Ayrıca Hamit'i ayırıyorum tüm bu futbolcularla çok fahiş rakamlara sözleşme yapmak. Bonservisten komisyon al, oyuncudan ayrı komisyon al. Dursun 3 otel daha dikti...

Leiva'ya gelirsek. Hocanın en çok istediği isimdi bana göre. Orta sahayı çekip çevirmesi bakımından. Ben daha genç bir oyuncu arzu ediyordum. Ama Özbek yönetimi varken o kadar idealist olmamaya karar vermiştim. Delaney falan beklemekten vazgeçtim açıkcası. Umarım Leiva transferindeki pürüzler çözülür ya da Özbek'in kafasına sihirli tokmakla vururlar. Başka türlü bir çuval inciri berbat etmek işten bile değil.

Beşiktaş Sosa'nın ve Gomez'in yerini dolduramaz.
Fenerbahçe kadro mühendisliği açısından bir kabus yaşıyor.
Bu sezon sadece iyi bir orta saha transferi bizi hedefe götürür. Onu da becersinler.

Açıkcası Eren dahil bu sezon yaptığımız hiç bir transferi beğenmedim. Şu ana kadar bonservise harcanan para 4 Serdar, 4 Eren toplam 8 milyon EU.
Forvet transferi için pivot santrafor değil de hocanın Niasse gibi çok yönlü ve mobil bir oyuncuyu ilk tercih olarak istediğini düşünüyorum. İkinci tercih de muhtemelen Bast Dos'tur.
Sabri'yi göndermek istediği konuşuluyor. Talep ettiği şeylerin şifrelerine bakarsak 2 tane defansif orta saha peşindeyiz, bu aynı şeyi Hamit için de düşündüğünü gösterir.

Peki ne ortaya çıkıyor.
Hoca bulunmadan alelacele Hamit ve Sabri'nin kontratları yenilendi.
Serdar Aziz transferi araya sıkıştırılıp iş oldu bittiye getirildi.
Üzerine de kötü demiyorum ama fiyat performans olarak çok vasat bir Eren transferi yapıldı. Belki sezonun en önemli forveti olur arkasında Sneijder, Sinan, Bruma, Podolski ve Yasin varken. Ama hiç bir zaman 10 milyon EU'ya satamazsınız bu adamı. O bakımdan vasat...

Tüm bunlar yönetimin sürekli komisyon çevirebileceği isimlere yöneldiği hissini uyandırıyor bende. Hocanın arzu etmediği 2 isimle kontrat yenilemek ve hocanın hiç tarzı olmayacak Serdar gibi bir defans oyuncusu almak... Üzerine de dünyada forvet kalmamış gibi Eren'in bonservisine 4 milyon saymak. Ayrıca Hamit'i ayırıyorum tüm bu futbolcularla çok fahiş rakamlara sözleşme yapmak. Bonservisten komisyon al, oyuncudan ayrı komisyon al. Dursun 3 otel daha dikti...

Leiva'ya gelirsek. Hocanın en çok istediği isimdi bana göre. Orta sahayı çekip çevirmesi bakımından. Ben daha genç bir oyuncu arzu ediyordum. Ama Özbek yönetimi varken o kadar idealist olmamaya karar vermiştim. Delaney falan beklemekten vazgeçtim açıkcası. Umarım Leiva transferindeki pürüzler çözülür ya da Özbek'in kafasına sihirli tokmakla vururlar. Başka türlü bir çuval inciri berbat etmek işten bile değil.

Beşiktaş Sosa'nın ve Gomez'in yerini dolduramaz.
Fenerbahçe kadro mühendisliği açısından bir kabus yaşıyor.
Bu sezon sadece iyi bir orta saha transferi bizi hedefe götürür. Onu da becersinler.

Kisaca Turk Futbolu = Absolute Shit!

Hic kimse kusura bakmasin. Boyle planlama olmaz. Beyinsizler yonetici olursa boyle oluyor iste

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir aydir bitti diyorlardi smdi yatti diyorlar hangisine inanacaz? Zaten sakat bi hafta daha bi hafta icinde bitecek bence bu transfer.

Bekliyodum böyle birşey olacagını o sebeple üzülmedim.

Ön liberoyu gerçekten alacak adam donk ve dzemailiyi şimdiye bin kere gönderirdi.

Üst Alt