# Lucas Rodrigo Biglia - Sayfa 40 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lucas Rodrigo Biglia

Cevap: # Lucas Rodrigo Biglia

ben hepini araştırdım bu sefer kesin benim tahmin ettiğim adamlardan biri alınacak, yıldız olursa tabi.

Yazdıklarından biri yine çıkmazsa bu sefer yönetimi harbiden tebrik edeceğim.. Medyada çıkan isimlerden hiçbiri olmadı ona şaşırmıştım ben.. Yani 100'ü geçik isim yazıldı ama hiçbiri tutmadı.. Acayip bir gizlilik söz konusu.. Bakalım seninkilerden tutan olacak mı?? Merakla bekliyoruz isimleri ;)

sabri'ye bu sene de teklifler gelmiş ama yeterli bulunmadığı için geri çevrilmiş diye okumuştum. 1 ay olmuştur hatırlamıyorum nerede.

barış için ise fulham geçen sene 5M euro veriyordu, şimdi verir mi bilmiyorum. werder falan da istemişti.

riquelme bize gelirse uyum sorunu yaşama ihtimali yüksek. çünkü arjantinli, brezilyalı futbolcular gittikleri takımlarda ilk olarak aynı dili konuşan arkadaşlara yada aynı dilin konuşulduğu ülkelere gitmeyi tercih ederler. örn; ispanya

riquelmenin gelmesi bazı açılardan imkansız olabilir ama 007 haldun abi varken inanamayacağımız şeyler mümkün olabilir şahsen

Üst Alt