Lucescu: "Ben yabancı oyuncuya karşıyım demedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "Ben yabancı oyuncuya karşıyım demedim"

Lucescu: Yabancı kuralı aynen devam etmeli. Ben her zaman aynı şeyi savundum. Yerliler kaliteli olmalı bunun çaresini arıyoruz.

iyi o zaman bırakta rahat rahat kadro kurak, bi daha aynı seyleri geveleme

Bu artık bunaklıgıda aştı.Resmen gerizekalı bu herif.Ulan ardayı geçtin hergün bi yere açıklama yapıyorsun hıyar.

Adam geleli 3-4 ay oldu, karışmadığı kural, yemediği küfür kalmadı. Şurada hepimiz minnettardık eski başarılarından dolayı, hatta 4 yıl önce bizimle dalga geçip geliyorum diyip gelmediği zaman bile tamam hakkıdır demiştik ama şu anda ben bu herifin adını küfür kullanmadan ağzıma alamıyorum. Maalesef çingene karakterli sonradan görme bir hırboya hak ettiğinden fazla değer verdik. Bizim en sık tekrarladığımız hatamız da budur.

Bu adam soyunmamasi gereken bir ise soyundu , klup takimini bile kotarabilirdi ama milli takim hele de bizimkisi baya bir zor gorev

isin kotu yani , avci gibi bir adam geldi ,selcuk icin yakildi adam resmen , hem de fb stadinda milli macta selcuk selcuk diye bagrildi ,pes demistim .

yani kisa vadeciler olmuyor , uzunculara tahammul yok , ne yapacagiz bilmiyorum

Gercek imparator
bd0398cfe6d5314add1169e5c5cf0b73.jpg

Üst Alt