Lucescu: "Yabancı sınırını tekrar görüşmek lazım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lucescu: "Yabancı sınırını tekrar görüşmek lazım"

Terim gitti yerine bu geldi ısmarlama mı konuşuyor diye düşünmüyor değilim

kwadwo gelecek dertler bitecek. ?

Merhabalar duyum var mı? ?❤

Bunu daha önce de yazdım yine yazayım, bu tamamen adamın her hafta 50 tane maç izlemek zorunda kalmamak için zırvalaması. Işgüzarlık yani. Yoksa azıcık Türk futboluna hakim olan üzerine düşünen, hepsini geçtim meslektaşlarının durumunu düşünen kimse yabancı sınırını savunmaz, savunamaz.

Bunu daha önce de yazdım yine yazayım, bu tamamen adamın her hafta 50 tane maç izlemek zorunda kalmamak için zırvalaması. Işgüzarlık yani. Yoksa azıcık Türk futboluna hakim olan üzerine düşünen, hepsini geçtim meslektaşlarının durumunu düşünen kimse yabancı sınırını savunmaz, savunamaz.
Katılıyorum, bunun derdi yabancı sınırı gelsin, büyük takımlarda en az beş altı yerli oynamak zorunda kalsın, bende onları devamlı çağırayım.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yabancı sınırı tekrar devreye girerse nolacak ?

Feghouli yerine Yasin
Mariano yerine Tarık
Maicon yerine Koray Günter
Gomis yerine Eren

oynayacak.

Eldeki oyuncular birden bire süperstar mı olacak ? Ha yetişeceği varsa yerli oyuncunun, yine yetişir, yine oynar.

Bkz. Oğuzhan Özyakup. Şu an kim kesebilir kendisini as takımdan ? Hiçkimse. Neden ? Çünkü adam kaliteli.

Çalhanoğlu gelse kim yedekte bırakabilir kendisini ?
Emre Mor, Cengiz Ünder gibi adamlar kulübede mi oturur ? Yok işte. Kaliteli yerli yok başka.

Ayrıca sittin senedir yabancı sınırı var. Hangi başarıyı elde ettik yerli arkadaşlarla ?

Son düzenleme:
Hala asıl sorunun yerli - yabancı oyuncu olmadığını anlamayanlar var. Bununda eline bir kağıt vermişler, okumuş sanırım.

Milli takım aday kadrosunu dahi Lucescu'dan bağımsız yaptıklarına inanıyorum. Vasıfsız adamın teki şuan. Kukla olmuş, paramı alır, işime bakarım diyor.

Muhtemelen Milli takım şampiyonaya katılamazsa ciddi ciddi oturup yabancı sınırı konusu gündeme gelecek ve getirecekler. Güzel bahane olacak şampiyonaya katılmama.

Hala asıl sorunun yerli - yabancı oyuncu olmadığını anlamayanlar var. Bununda eline bir kağıt vermişler, okumuş sanırım.

Milli takım aday kadrosunu dahi Lucescu'dan bağımsız yaptıklarına inanıyorum. Vasıfsız adamın teki şuan. Kukla olmuş, paramı alır, işime bakarım diyor.

Muhtemelen Milli takım şampiyonaya katılamazsa ciddi ciddi oturup yabancı sınırı konusu gündeme gelecek ve getirecekler. Güzel bahane olacak şampiyonaya katılmama.

evet ,boku yiyecekler bahanesini hazırlıyorlar

bana göre bu konuşmaları falan boşa. Katarlı sahipler o kadar para verip aldı. Sahada 22 oyuncunun 14 tanesi Türk olsa kime satabilirsin ki??

Uygulama zaten 2019 yılının sonuna kadar devam edecek, bu konuda anlaşma var. Ondan sonra da çok fazla değişeceğini sanmam.

Bunu burdan alın. Zamanında olursa Terim veya Luçe demiştim ama senin kafa yapısıyla bi yere gelinmezmiş moruk.
Tudor veya Terim ötesi yok artık.

Lucescu aşağılık bir adam. Bizden kovulmanin acısını defalarca oyalayarak çıkardı. Bu sene bizim takım adına en büyük hata bu aşağılık adamı sportif direktörlük teklif etmek oldu.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt