# Lúcio - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lúcio

Cevap: # Lúcio

Lucio'yu istemek çoluk çocukluk ne demek, milletin iyice burnu kalkmış.Lucio yerine kimi istersiniz yazın da bilelim.

2 sene önce sorulsa dünyanın en iyi stoperi derdim açıkça. İnter CL kupasını aldığında da yaklaşık 70 dakika boyunca 10 kişi BARCELONA'YA karşı dikilen takımın direğiydi bu adam. Şu anda da dünyanın en iyi stoperleri arasında ilk 5'e girer. Haber yalanlanmış galiba da 10 milyon falan verilir Lucio'ya. 3-4 sene daha rahat oynar adamın yaşına rağmen fiziki bi düşüşü yok gibi çünkü hep diri.

2 sene önce sorulsa dünyanın en iyi stoperi derdim açıkça. İnter CL kupasını aldığında da yaklaşık 70 dakika boyunca 10 kişi BARCELONA'YA karşı dikilen takımın direğiydi bu adam. Şu anda da dünyanın en iyi stoperleri arasında ilk 5'e girer. Haber yalanlanmış galiba da 10 milyon falan verilir Lucio'ya. 3-4 sene daha rahat oynar adamın yaşına rağmen fiziki bi düşüşü yok gibi çünkü hep diri.

Ahahahah jonjon musun,çocuk musun sen kardeş? :):):):):):):):)

Lucio'yu istemek çoluk çocukluk ne demek, milletin iyice burnu kalkmış.Lucio yerine kimi istersiniz yazın da bilelim.

o ilk soyledigin yoruma elbette katilmiyorum yakismiyan bir yorum. ama Lucio konusunda fikirdarim Renktasla.

Unal Aysal sagdan soldan baya bir ekonomik guc yaratma imkani olsa bile 10 milyon dollar gibi bir rakkami bu transfere kullanmak mantiksiz benim acimdan.

simdi isim oner diyorsan, dogrusunu soyleyim: Bu gecirdigimiz sezon beni baya soguttu futboldan FM oynayali bile 1 yil olmustur... Aklima gelen ilk dusunce Almanyada oynayan gurbetci futbolculardan biraz olsun ilk onbir sansini bulmus olan ve oynayan isimlere yonelmemiz. Ornegin Serdar Tasci su an yanilmiyorsam 24 yasinda ve Lucio ya verecegim 10 milyon yerine Serdar Tasci uzerinde israrci olurum (ve bu tur oyuncular uzerinde.)

ki Savunmamizda Yeterli gordugum tek isim Sabridir. (iyi takimda katkisi olur kotu takimda perisan birakir) Dogrusu kimler alinabilir diye bende gercekten sasirmis durumdayim...

o ilk soyledigin yoruma elbette katilmiyorum yakismiyan bir yorum. ama Lucio konusunda fikirdarim Renktasla.

Unal Aysal sagdan soldan baya bir ekonomik guc yaratma imkani olsa bile 10 milyon dollar gibi bir rakkam mantiksiz benim acimdan.

simdi isim oner diyorsan, dogrusunu soyleyim: Bu gecirdigimiz sezon beni baya soguttu futboldan FM oynayali bile 1 yil olmustur... Aklima gelen ilk dusunce Almanyada oynayan gurbetci futbolculardan biraz olsun ilk onbir sansini bulmus olan ve oynayan isimlere yonelmemiz. Ornegin Serdar Tasci su an yanilmiyorsam 24 yasinda ve Lucio ya verecegim 10 milyon yerine Serdar Tasci uzerinde israrci olurum (ve bu tur oyuncular uzerinde.)

ki Savunmamizda Yeterli gordugum tek isim Sabridir. (iyi takimda katkisi olur kotu takimda perisan birakir) Dogrusu kimler alinabilir diye bende gercekten sasirmis durumdayim...

Üstad istemediğini senin gibi anlatmak var bir de millete laf atarak anlatmak var.Kaldı ki o zatın böyle sıkıntıları var her mesajından bilmişlik akıyor,burnu arşa değecek neredeyse.

Çoluk çocuk taraftara göre bir transfer olur dediğin adamı arıyor Bayern 2 senedir,hala tandemde istikrar yok.Lucio rakipte değil Bayern'de olsaydı kupayı Bayern alırdı rahatlıkla.Adam hala Brezilya milli takımında ve kendi takımında sürekli oynuyor,çok da iyi oynuyor.Hakikaten ``tam jonjon çoluk çocuk taraftara göre bir transfer dimi yha XD``?Lucio'nun müthiş futbolculuğunu bilen,takıma katacaklarının farkında olan biz çoluk çocuksak bunun farkında olmayan,üstüne bir de isteyenlere saçmasapan laflar atan sana ne denmeli acaba?

Yahu 2 senedir yazdıklarıma bakın, altındaki mantıga, bir de forum ortalamasının yazdıklarına coluk cocuk bu forum işte, mantık ters calışıyor cogunlukta. Arkadasın biri demiş foruma göre kaleye ya buffon ya ochoa, önliberoya P.Viera, Forvete gecen sene olsa eminim Trezege istenirdi, forum ortalaması bu.

Geçmiş yazılanları degerlendirin kim çocuk kim mantıklı, kim mantıksız gaz insanı meydanda.

merih kusura bakma renktaş 2 yıldır yazdıklarını bilirim, millet benim yazdıklarımı da bilir, şu forumda kimseyle bu muhabbetimde yoktur. Anlamıyorsanız zorlamayın. zaten şu forum da fikir getiren mantık yuruten 10 kişi falan var ancak. gerisi populist.

bana artik bu tarz transferler heyecan dahi vermiyor ,mantigim hep 5 yillik bir surec icin takim kurulmali diyor.Yine de alinacaksa en fazla 2 tane bu tarz olmali ,fazla degil.

merih kusura bakma renktaş 2 yıldır yazdıklarını bilirim, millet benim yazdıklarımı da bilir, şu forumda kimseyle bu muhabbetimde yoktur. Anlamıyorsanız zorlamayın. zaten şu forum da fikir getiren mantık yuruten 10 kişi falan var ancak. gerisi populist.

Abicim yadırgamamak lazım.İnsanlar popülist çünkü insanlar rahat.Bulunduğumuz yere baksana,taraftar forumu,spor yazarı değiliz ki kasılalım.Popülistlikten daha doğal ne olabilir ki:) Sürekli Harikalar Diyarı'nda gezenlere ben de kıl oluyorum ama insan biraz karşısındakinden kendi heyecanını paylaşmasını bekliyor.Ben de şahsen açıkçası insanların biraz pozitif olmasını bekliyorum.Her şeyi hor gören her şeyi eleştiren birisi taraftar olamaz.Olsa olsa Hıncal Uluç'un sahte okeyi olur.Seni kastederek söylemiyorum zaten fazla yazdığını da görmüyorum ama biraz rahat olmakta fayda var.Çoluk çocuk ya da değil,bulunduğumuz ortamın kendisi gayri resmi,herkesten her haberde derin analiz yapmasını bekleyemezsin.

Bastır Taffarel!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in ısrarla istediği Lucio için Taffarel devreye girdi. Unutulmaz kaleci, Inter'in hocası Leonardo ile görüşerek Brezilyalı yıldızın 6 milyon euroluk bonservis bedelinde indirim yapılması için aracı olmasını istedi

bastir-taffarel--1385477.Jpeg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in ısrarla istediği Inter'in dünyaca ünlü savunma oyuncusu Lucio için Claudio Taffarel'in devrede olduğu ortaya çıktı.

Sarı-kırmızılı takımda teknik ekibe katılması beklenen unutulmaz file bekçisinin, yakın dostu ve vatandaşı olan Inter'in hocası Leonardo ile görüşerek, Lucio'nun 6 milyon euro tutarındaki bonservisinin indirilmesi konusunda aracı olmasını istediği öğrenildi. Leonardo ile yaptığı görüşmede, Brezilya Milli Takımı'nda da oynayan 33 yaşındaki Lucio'nun, Galatasaray'ın aradığı özelliklere sahip bir stoper olduğunu bildiren Taffarel, Terim'in bu konudaki ısrarını da dile getirdi.

Lucio'nun da kontratında iyileştirme yapılmamasından dolayı Inter'de huzursuzluk yaşadığı ve Cim-Bom'un önerisine olumlu yaklaştığı kaydedildi. Inter'in, Lucio konusundaki tavrına göre transferin birkaç gün içinde netleşeceği vurgulandı.

Tulun sürprizi

Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun ise Lucio ile ilgili kendisini arayan gazetecilere verdiği yanıtla kafaları karıştırdı. Tulun'un, bonservisinin yanı sıra Lucio'nun yaşlı bir oyuncu olduğunu ifade etmesi, "teknik kadro ile fikir ayrılığı mı var" sorusunu akıllara getirdi.

Fatih Terim geçtiğimiz günlerde eski futbolcularla Kireçburnu'nda yaptığı özel görüşmede, 37 yaşındaki Ze Roberto'yu bile olasılıklar arasında göstermiş ve "Yaşına, başına bakmadan nasıl faydalanabiliriz onu düşünmeliyiz. Ze Roberto önceliğimiz değil, ama alternatiflerden bir tanesi. Bir sene bile olsa takıma katkı verecek bir isim" yorumunda bulunmuştu.

NEVZAT DİNDAR

milliyet

braganın defans oyuncusu pauloyu alsınlar ozman cok istiyorlarsa. lucio ununu elemiş. elegini asmış.. 33 yaşında bir defans oyuncusu artık eskisi gibi olamaz.. zaten son maclarında izledigim kadarıyla iyi durumda degil.

Üst Alt