Lue'BAYAR GSCimbom 'da... - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lue'BAYAR GSCimbom 'da...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lue'BAYAR GSCimbom 'da...

Hiç boşalmıyor ki. Malum FB stres yaptı o biçim yiyorum 2 aydır. Çirkindim zaten, biraz daha çirkinleşeceğim. :(

Neyse, 3-5 twit mesajı çaktım, sizin başgan da dahil olmak üzere, biraz Cimbom 'a (editlendi) salladım geldim. Bakarsın birkaç iftira daha atıp emniyete yutturabilir ve gündemi değiştirmeyi başarabilirim.

Sevgili Lue';

Sen her zaman gelesin, biz Cimbom 'lulara veresin;

“Esselamun aleyküm ve aleykümesselam”.

Ben her zaman geleyim o zaman.

Not: Güzellik kıyaslaması yapıp ben daha güzel bulan arkadaşlara bu vesileyle teşekkür ederim.

Şimdi öğrendim ki Zieg'i 1 yılığına kiralamışız galiba. Ben sevgili yöneticilerimden bunu doğrulayayım, ilk fırsatta yine gelirim.

Hiç boşalmıyor ki. Malum FB stres yaptı o biçim yiyorum 2 aydır. Çirkindim zaten, biraz daha çirkinleşeceğim. :(

Neyse, 3-5 twit mesajı çaktım, sizin başgan da dahil olmak üzere, biraz Cimbom 'a (editlendi) salladım geldim. Bakarsın birkaç iftira daha atıp emniyete yutturabilir ve gündemi değiştirmeyi başarabilirim.

Ben her zaman geleyim o zaman.

Not: Güzellik kıyaslaması yapıp ben daha güzel bulan arkadaşlara bu vesileyle teşekkür ederim.

Şimdi öğrendim ki Zieg'i 1 yılığına kiralamışız galiba. Ben sevgili yöneticilerimden bunu doğrulayayım, ilk fırsatta yine gelirim.

Köpeğime alabilirim sizi...

iğrençtir mirençtir ama fena güç var...

sabaha kadar durmaz...

zevk sorunu yok..

bu ne şimdi ?

bu tarz eğlence anlayışı Galatasaray taraftarına yakışmadı.

mümkünse konu kaldırılsın.

Bu sanal kahraman zıt tam karşıt kimdir yahu ? Spam denmiş virüs denmiş olmayan biri :) denmiş. Korktum ben bu zıt tam karşıt abimizden yok mu açıklicak biri :)

Cevap: Lue'Bayar yakında GSCimbom 'da...

Oy, sert mesajlar var. :eek: Konuyu açık olmayan foruma alalım o zaman.

- - - -

Bazı arkadaşları memnun edemedik, bazılarına da espriyi anlatamadık. Alemdar reis gibi hard girenler de oldu. Demekki, konu için erken.

Neyse üyelik bizde. Gerektiğinde gelir, gerektiğinde gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt