Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Luisao gelirdi be abi,niye gelmesin.50 tane Brezilyalı var,memleketini özlemiştir belki. :D Aslında şöyle de düşünebiliriz,Lugano'dan daha iyisi yerine Edu'dan daha iyisini bulmaları gerekiyordu ki bu adam Bilica değil. :)

Luisao'nun işi olmaz FB'de abi. Memleket özlemini Portekiz'de gideremeyen adam huzuru burada mı bulacak?:D

Ayrıca dediğin gibi Edu'dan daha iyisi gerekliydi. Bilica ise Yasin'in teknik olanı. Bir başka deyişle vasıflı Bouzid.:D

lugano bence türkiyenin en iyi defans oyuncusu servetin yanında biizde olsaydı çok daha iyi olurdu ... bu arada bilica yedek kalcak bundan sonra önder - luganoyla bence fb nin de işi zor .. şuan biizle aynı durumdalar .. hılzı oyuncuları olan avrupa takımlarına karşı çok zorlanaklar .. tabiki bizde öle olacaz ... :eek:

He Ferhat he,öyle tamam.Şampiyon Fener en büyük fener. :D Gökhan Zan - Servet - Emre Güngör - Emre Aşık 4'lüsü var elimizde,dediğin laflara bak.Sağda Uğur solda Hakan oynadığı zaman değmeyin keyfimize yav.

Lugano - Edu ikilisinin nasıl maymun olduğunu biliyoruz,Aghahowa diye adam tek başına taciz etti bıraktı bunları. :eek: Ki Edu Lugano'nun açığını kapatmaya,biraz daha aklıyla oynamaya çalışan bir stoperdi.Bilica ile Lugano'nun öyle bir olayı yok,bekleyip göreceğiz,ben boşuna konuşmayayım. :D

Olm ikide bir bizim defansı kötüleme len :D

Bir ara msnden değerlendirme yaparız seninle... :)

Zaten olasıydı resti çekti takımına çok para istedi,kimse ona o parayı veremeyince gene döndü takımına karaktersiz olduğu belli,doğru adrestesin Lugano.

Olm ikide bir bizim defansı kötüleme len :D

Bir ara msnden değerlendirme yaparız seninle... :)

Onu bunu bırakta Sercanım duyum var mı duyum ? :D :D + Kim dışarıda kalacak Fenerbahçe'de ?

---------------Volkan-----------------

--Gökhan--Lugano---Bilica----Carlos--

----------Cristian----Emre---------------

---Kazım--------Alex----------Santos-----

----------------Güiza----------------------

Piyango kime vuracak Sercanım ? :D

Onu bunu bırakta Sercanım duyum var mı duyum ? :D :D + Kim dışarıda kalacak Fenerbahçe'de ?

Carlos yedek kalır Santos sol bek oynar sol kanattada Ugur Boral oynar tahminimce

bilica kalacak büyük bi ihtimal .. carlosu oturtamaz zatn :D santos alex güiza yıda geç bi ihtimal cris otursa diyecem yerine koyacakları adamlar daha beter ..

Lugano-Bilica birlikte stoper olurlarsa takıma, bu takım her maç 1 kişi eksik oynar.

Carlos'a o kadar para vereceksin üstüne yedek oturtacaksın.Onu geçtim Daum'dan bahsediyoruz,Daum kenarda yabancı varken Türk futbolcu oynatmaz. :D

Hayirsiz olsun, yuksek maasi yuzunden takim içinde kavga çiksin, bilica -lugano hiyarlari her maç kirmizi kart yesinler!

Orasını Daum düşünsün Murat :D

Tuncay gelirse Carlos yedek kalır sanırım tabi bunlar varsayım birşey bilmiyorum bu konu hakkında :)

Ayrıca çok samimi bir arkadaşım Deivid gidebilir dedi belki o doğru olabilir...

Orasını Daum düşünsün Murat :D

Tuncay gelirse Carlos yedek kalır sanırım tabi bunlar varsayım birşey bilmiyorum bu konu hakkında :)

Ayrıca çok samimi bir arkadaşım Deivid gidebilir dedi belki o doğru olabilir...

Deivid gitmeli zaten Sercan,Topuz'un önünü kapatmaktan başka birşey yapmıyor.Tuncay'ın geleceğini düşünmüyorum,gelmez,gelmemeli ülen. :D Şu kadrosundan çekinmiyorum Fener'in ama Tuncay geldiği zaman,aman diyim. :)

Deivid gitmeli zaten Sercan,Topuz'un önünü kapatmaktan başka birşey yapmıyor.Tuncay'ın geleceğini düşünmüyorum,gelmez,gelmemeli ülen. :D Şu kadrosundan çekinmiyorum Fener'in ama Tuncay geldiği zaman,aman diyim. :)

O zaman kadroda yabancı olayı da biraz sorun olmaktan çıkıyor...

Tabi Carlos'un olmadığını varsayarak yapıyorum kadroyu...

-------------------Volkan--------------------

Gökhan--------Lugano----Bilica--------Santos

---------------Christian-----Emre------------

Mehmet--------------Alex-------------Tuncay

-------------------Guiza---------------------

gibi bir kadro oluşuyor... :)

Tilkinin dönüp dolaşacağı yer kürkçü dükkanıymış hani Juve,Lazio vs istiyordu adam yaptı numarasını aldı yine istediği parasını :D

F7li eziklerde avunsun şimdi en büyük transfer Luganoyla tekrar anlaşmak diye Azizeden başka hangi beton yıllık 3-4 M avro verir bu oduna :D

Bu arada demedi deme ibrahim Azize kale arkalarını bu adama verilen paralardan sonra 75 TL yapar :f68.gif:

O zaman kadroda yabancı olayı da biraz sorun olmaktan çıkıyor...

Tabi Carlos'un olmadığını varsayarak yapıyorum kadroyu...

-------------------Volkan--------------------

Gökhan--------Lugano----Bilica--------Santos

---------------Christian-----Emre------------

Mehmet--------------Alex-------------Tuncay

-------------------Guiza---------------------

gibi bir kadro oluşuyor... :)

Forumda hep bahsediyorum,belki görmüşsündür.Fenerbahçe'nin sorunu ileride basamaması ve Alex dışında sorumluluk alan oyuncu olmaması.Şu kurduğun kadro hem ilerde basar hem de bahsettiğim sorumluluk olayını çözer.

allah korusun diyorum. :D

Forumda hep bahsediyorum,belki görmüşsündür.Fenerbahçe'nin sorunu ileride basamaması ve Alex dışında sorumluluk alan oyuncu olmaması.Şu kurduğun kadro hem ilerde basar hem de bahsettiğim sorumluluk olayını çözer.

allah korusun diyorum. :D

Bakıcaz artık :)

Bu arada blogda krallıklara yorum yaptım kazanıcam haberin olsun şimdiden :D :D

Üst Alt