Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Cevap: Lugano Fenerbahçe ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

guiza:"hiç büyük bir kulüpte oynamadım.büyük bir takıma transfer olmak istiyorum."

m.topuz:"50 milyon euro da verseler fener'e gitmem."

lugano:"kariyerimi italya'da sürdürmek istiyorum.kesinlikle avrupa'ya transfer olacağım."

dediler veeee..

şimdi hepsi fenerbahçe kadrosunda.yani burada olmak istemeyen ama bir nevi burada olmak zorunda kalan adamlardan kurulu bir takım.örnekler daha da çoğaltılabilir belki (volkan,alex,carlos) şeklinde ama net bir şekilde belirtenleri yazdım.böyle bir takımın bu galatasaray'ı geçebileceğine inanmıyorum.salt taraftar gözüyle değil,tarafsız gözle baktığımda da mantığım bu işe imkansız diyor.ya kısmet..

:005:

Fener alıştı zaten gidenleri geri getirmeye :)

bkz.Daum, Lugano

Lugano - Bilica ikiside kasap, sert futbolcular. Hızlı, organize pas yapan takımlar ezer geçer. :)

bkz. Keita, Baros, Kewell

Lugano ve bilicayı yanyana düşünemiyorum:eek::eek:

Karşılarında 2 tane hızlı ve güçlü fırvet olursa bu adamlar her maçı en az 2 sarı kart ile kapatır(fenerasyon bile bişey yapmaz:D:D)

Fenerbahçe'nin oyununda da hiç bir numara yok,Lugano da bunları kurtaramaz emin olun.Sezon başından beri tüm maçlarını seyrettim bunların.Nasıl gol attıkları ortada.Bilinçli şekilde gol atmıyorlar,bilmem anlatabildim mi ? Rakip sahada üst üste 5-6 pas olayına pek girmiyorlar,ver Gökhan Gönül'e,ver Carlos'a,Kazım ile Santos da onlara yardım etsin,devamlı orta.İçerde de vuracak adam yok :D Göbekten geldiklerinde çok tehlikeli olamıyorlar.Semih oynasa işler değişir ama Güiza ile oynanacak oyun değil bu.Bal yapmayan arı misali hatta Kezman misali oynayıp durur Güiza.

Yumuşak karnı kesinlikle göbek,oradan paslarla çıkmayı başarıp,aralara iyi adam kaçırabilirseniz kesinlikle Fenerbahçe'yi nakavt edebilirsiniz.

Bülent Uygun'un hatası Ersen Martin ile başlamak oldu,aşırı yavaş bir forvet kendileri.Kamanan tek forvet arkasına da Musa veya Erman'ı koysaydı daha farklı bir maç seyredebilirdik.

Neyse nerden girdim,nerden çıkamadım. :D :D

tilkinin dönip dolaşacağı yer gene kürkçü dükkandırı,hesabı.Bu çirkeflikle kim bu futbolcuyu alır .Merak etmeyin 2 maç oynar bir kırmızı kart görür 3 maç yok olur.

santos santos diyolar ,adam 80 dk sahada hiç yok,bir gol attı diye nerdeyse yılın oyuncusu seçilcek,bizim keita ondan daha iyi işler yaptı.

Santos 80 dakika oynamadı tek yorulmayan o kaldı.Sivasspor defansı zaten bitmiş dakika olmuş 90 çıktı yorgun ve Anderlecht'ten 5 yemiş bir defans iki çalım atıp folloş Petkoviç'e bir gol attı diye yerlere göklere sığmayan Santos'un geçen haftaki Denizli maçında en az iki tane %100 golü atamayışı bu kadar konuşulmamıştı.

Santos 80 dakika oynamadı tek yorulmayan o kaldı.Sivasspor defansı zaten bitmiş dakika olmuş 90 çıktı yorgun ve Anderlecht'ten 5 yemiş bir defans iki çalım atıp folloş Petkoviç'e bir gol attı diye yerlere göklere sığmayan Santos'un geçen haftaki Denizli maçında en az iki tane %100 golü atamayışı bu kadar konuşulmamıştı.

Bahane bulmaya gerek yok. Mükemmel bir gol attı adam. Yok şu şöyleydi yok bu böyleydi diyerek kendimizi küçültmeyelim lütfen.

Bahane bulmaya gerek yok. Mükemmel bir gol attı adam. Yok şu şöyleydi yok bu böyleydi diyerek kendimizi küçültmeyelim lütfen.

Attığı jeneriklik bir goldü golün güzelliğine lafım yok ayın golü bile olur.Benim söylemek istediğim Sivasspor'un böyle gol yememesi lazım böyle olmaması lazım sonuçta son iki yılda şampiyonluğa oynayan takım bu kadar kötü olmamalı.Hepsini geçtim Santos birde o golü avrupa maçında atmış olsaydı o zaman hiç tartışılmazdı.

Attığı jeneriklik bir goldü golün güzelliğine lafım yok ayın golü bile olur.Benim söylemek istediğim Sivasspor'un böyle gol yememesi lazım böyle olmaması lazım sonuçta son iki yılda şampiyonluğa oynayan takım bu kadar kötü olmamalı.

Hep kötüydü. Anadolu takımları yatıp duruyordu maçlarında. Bülent şımarıp saçmasapan açıklamalar yapmasaydı geçen sene şampiyon da olurdu. Geçen sene de bütün büyük maçlarda rezaletlerdi. Bu sene hem kadroyu saçmaladılar, hem de geçen sene bilhassa Anadolu maçlarından sonra saçmasapan açıklamalar yapıp herkesin antipatisini kazandılar. Artık ilk 5'e girmeleri bile imkansız.

Hep kötüydü. Anadolu takımları yatıp duruyordu maçlarında. Bülent şımarıp saçmasapan açıklamalar yapmasaydı bu sene şampiyon da olurdu. Geçen sene de bütün büyük maçlarda rezaletlerdi. Bu sene hem kadroyu saçmaladılar, hem de geçen sene bilhassa Anadolu maçlarından sonra saçmasapan açıklamalar yapıp herkesin antipatisini kazandılar. Artık ilk 5'e girmeleri bile imkansız.

Ben önceki sene Sivasspor şampiyon olsun isterdim mesela severdim kerataları ama dediğin çok doğru Bülent iyice şımardı artık rezil olmalarını istiyorum o lafları yalamasını istiyorum Bülent hocalarının.

santos santos diyolar ,adam 80 dk sahada hiç yok,bir gol attı diye nerdeyse yılın oyuncusu seçilcek,bizim keita ondan daha iyi işler yaptı.

Vardi vardi,dun o macta santos gostere gostere oynadi,sahada hic yok diyerek gulunc seyler soylemeyin,izlemediyseniz izleyin.

*Emrenin golune cok guzeldi,Ardanin trabzona attigi gol geldi aklima,orta yaparken gol olmusdu,

Petkovicin hatasi,defansin malligi ne derseniz deyin ama goller guzeldi,Emre atti diye bakmassaniz da gorursunuz..

Kurtulamadık şu kasaptan.Neyse Bilica-Lugano ikiside takoz koridor olacak derbilerde bunların defansı.

Defansın göbeğinde 2 tane biçerdöver olacak. Her maç hasat yaparlar artık :)

BU oyuncular böyle piyasa yapmaya çalışıyor, Fenerbahçe akıllı davrandı ama bu herifin onlarda olması kötü oldu bence

Bu adamın fb'ye geri dönmesini istemiyordum açıkçası, Bilica'yla birlikte karşısındaki forveti tekme manyağı yaparlar resmen,hakemlerde görmezden gelir,olan karşı takımın forvetine olur. :)

Baros falan bu ikisinin arasında kaybolup gidebilir ama tabi geriden gelen diğer adamlarımızı durduramazlar orası ayrı. :)

Şu ikilinin karşısına Wagner Love gibi bir forvet gelse,60. dakikada 2 tane kırmızı kart olur heralde. :D

Üst Alt