Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

Cevap: Lukas Podolski İçin Kulübe Mail Atıyoruz

bu arada transfere ali dürüst karşı cıkıyormuş. istifa etse negüzel olur. federasyona kafa sallar. transfere karşı cıkar. nebicim yönetici bu.

Bugün Fatih Hocamız takımn başındaysa bu Ali Dürüst sayesindedir.Yönetimdeki muhalafetlere rağmen Fatih Hocamıza kefil olan ve gelmesini en çok isteyen kişidir.Fatih Hocamızda ona güvenerek gelmiştir.Hocamız kimi isterse fiyatına bakmadan almak için uğraşacak ilk kişidir buna emin ol.Basındaki haberlere inanmayalım derken en başta inanılmayacak habere inanıyoruz.

koln işi yokuşa sürdü,biz 10 verdik adamlar 15 istedi iş yattı olay bu.

podolskide bida böyle teklifde takımda bulur hıhı beklesin çürüyecek orda alman kulüpleri çok saçma yönetiliyor sanki orası ingiltere l1 yada ch leeds in bi zamanlar oynadığı ligler ayrıca hicbir alman kulübünün taraftarı ateşli falan değil dortmund işte biraz sıyrılır ordan.. hiçbir kulübünde tehdit edildiğini duymadım hepsi boş adamlar satıcaksak içimize oturucak bi fiyat olsun istiyolar ardanın boşluğunu dolduracağımızın farkındalar ama bu tavır türklere yemezz yönetim onların içine oturacak fiyatı bilir kafanız rahat olsun..

podolskide bida böyle teklifde takımda bulur hıhı beklesin çürüyecek orda alman kulüpleri çok saçma yönetiliyor sanki orası ingiltere l1 yada ch leeds in bi zamanlar oynadığı ligler ayrıca hicbir alman kulübünün taraftarı ateşli falan değil dortmund işte biraz sıyrılır ordan.. hiçbir kulübünde tehdit edildiğini duymadım hepsi boş adamlar satıcaksak içimize oturucak bi fiyat olsun istiyolar ardanın boşluğunu dolduracağımızın farkındalar ama bu tavır türklere yemezz yönetim onların içine oturacak fiyatı bilir kafanız rahat olsun..

ateşli değil.sadece stad dolu hiç tezahurat yok.dortmunda öyle cok kalabalık oldugu için ihtişamlı gözüküyo ama öyle bi tezahurat yok fazla.

ya simdi gidip sacma sapan marlos denen adami alicaklar. adam tam bir hali saha futbolcusu. hosgeldin carrusca 2.

Tekrar söylüyorum..! Galatasaray Takimina Bireysel Kapasitesi yüksek Oyuncular laazim..! Bakin Felippe Melo Örnegi mesela.. Keita mesela..

Podolski, Elano ikiside ayni stilde oynayan Takim Futbolu oynayan Futbolcular..!!!! Kötü Futbolcularmi..? Hayir degiller..!!

Elano´yu Galatasaraydaki 2-3 metreden Pas atamayanlar nasil harcadiysa Podolskide ayni vaka...

Galatasaray Takim Futbolu oynasa eyvallah derim ama Poldi malesef su durumda Galatasaray´da faydali o-la-maz..!!

Tekrar söylüyorum..! Galatasaray Takimina Bireysel Kapasitesi yüksek Oyuncular laazim..! Bakin Felippe Melo Örnegi mesela.. Keita mesela..

Podolski, Elano ikiside ayni stilde oynayan Takim Futbolu oynayan Futbolcular..!!!! Kötü Futbolcularmi..? Hayir degiller..!!

Elano´yu Galatasaraydaki 2-3 metreden Pas atamayanlar nasil harcadiysa Podolskide ayni vaka...

Galatasaray Takim Futbolu oynasa eyvallah derim ama Poldi malesef su durumda Galatasaray´da faydali o-la-maz..!!

hacı millet takım oyuncusu diye kendini öldürür sen bireysel adam istiyorsun :)

hacı millet takım oyuncusu diye kendini öldürür sen bireysel adam istiyorsun :)

Yaziyi anlamadin sen ozaman ;) Bende Takim oyuncusu isterim elbette ama Galatasaray´da o 2-3 metreden ÖPas atamayanlar ile Poldi Takim oyununu nasil oynasin..? Elano öyle uctu gitti Haci.. Yoksa eyvallah cok severim Takim Oyununu ama Galatasaray´in Takim oyunu oynamasi icin rahat 2 Sene gecmeli..

Bende attim .12'ye sattigimiz Arda'nin yarisi etmeyecek adama kalkip o parayi verirseniz hata yapacaklarini ve kendisinin aradigimiz tipte oyuncu olmadiginda israr ettim ozetle.
Pardon ? Alman Milli Takımının 10 Numarasından bahsediyorsun dimi ciddi ciddi bu forum bazen sınırları zorluyor :eek: millet pro olmuş Güntekin ! :eek:

Alakaya maydonos bir yorum.

Podolski forvet arkasi oynuyor.

Sen al yine istedigin yerde oynat.

Lakin alintiladiginla yazdiginin bir mantigi yok.

Bu arada bahadirciftci hakli beyler!

Alıntılanan yazıyı iyi oku. podolskiden forvet diye bahsediliyor. Büyük golcü olmadığı söyleniyor. illa bir forvet alınacaksa sercan alınsın deniliyor. bende bildiğim kadarıyla podolski sol kanat için alınmak isteniyor dedim. Bu sözün mantıksız bir yanının olduğunu görmedim :) Herneyse..

Üst Alt