Lukas Podolski: "İyi Ki Galatasaray'a gitmedim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski: "İyi Ki Galatasaray'a gitmedim"

Cevap: Lukas Podolski: "İyi Ki Galatasaray'a Gitmedim"

Podolski'ye hakaret veya küfretmenin bir anlamı yok. Şu an gelse deli gibi sevineceksiniz. Dansözlüğe gerek yok :)

Köln'de mutsuz olduğu için sarı kırmızılı takıma yeşil ışık yakan Alman futbolcu açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ın sezon başında 3.5 milyon euro'ya anlaşıp vazgeçtiği Lukas Podolski, Express gazetesine, "Kaptanlığım alındığı için G.Saray'a gitmeyi düşünmüştüm. Ancak şimdi kendime kızıyorum. G.Saray'a gitmeyi düşünmek israfmış" dedi. Podolski, Köln'ün son 2 maçında 3 gol attı

(Sportaktik)

m.milliyet.com.tr

ulan ne hırbolar var ya :D bi taraflarını yırtıyordun gelmek için :D

Lieblings-Gegner Hertha: Knackt Poldi jetzt auch seinen Bayern-Rekord? - 1. FC Köln - Bild.de

2 gün önce burada kaptanlik olayini unuttum, ve Galatasaray'in 10 Milyon'luk teklifini düsünerek kafami yormak istemiyorum demis ve cok mutlu oldugunu söylemis.

Bu gerizeklai kisi " verschwenden" kelimesini birebir Sözlükten alip yapmis haberi.. Sözlüge göre " israf = verschwendung " :)

Halbuki o cümle aynen Gökhan' in tercüme ettigi gibi :) adam saadece geride kalmis bir olayi düsünerek zaman harcamak istemiyorum demis..

Medyada Galatasaray düşmanlığı hat safhada. Adamlar işine geldiği gibi tercüme ediyorlar röportajları.

Yalan haber. Devre arası için görüşülüyor olması lazım.

Üst Alt