# Lukas Podolski - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Lukas Podolski

Cevap: # Lucas Podolski

Hocam bırak siyaseti. İş yapar mı yapmaz mı ona bak.

Benim fikrim bu arkadaşım. Bunun adı siyasetse siyaset. İş yapacağını da sanmıyorum. Milli takım iyi olunca Podolski de iyi gözüküyor. Kulüp takımlarında da vasat altında bir topçu performansı var.

edit : bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı mesajımı editliyorum :D

Podolski benim bildigim, Polonya asıllı bir Yahudi. Yanlış biliyorda olabilirim. Nazi işareti falan denmiş de. Dogru mu bunlar ?

vimage0013bk.th.png

Nasil anlarsan artik :)

insanların düşüncesi,fikirleri,baglılıkları kimseyi ilgilendirmez.bence insanları faşist olarak nitelendirip işi futbolculuk olan birini bu yüzden istememek,kötülemek faşistliktir.adamın işi futbol oynamak.kime tapıyorsa,neyi benimsiyorsa benimsesin.

Benim düşüncem bu. Seni ne ilgilendirir o zaman. Faşist adam istemiyorum bu kadar basit.

Arkadaşlar tamam herkes fikrini söylüyor kimseye müdahele etmek haddimiz değil.. Tabiki her futbolcunun istemyenide olacaktır ve onlarında haklı nedenleri vardır kendilerince

Baros'da gelmeden önce bazı ırkçı eylemlerde bulunmuştu. Onun gelmesini de fazla istemiyordum ama işini en iyi şekilde olmasa da bir şekilde yaptı. Podolski'nin kulüp performansını hiç mi hiç beğenmiyorum. Ama buraya gelir de takıma en iyi şekilde katkı yaparsa "katkı yapmaz" lafını afiyetle yerim. Ama bu onu bu forma altında görmek istemediğim gerçeğini değiştirmez.

[video=youtube;bbY2cLbEl7A]https://www.youtube.com/watch?v=bbY2cLbEl7A[/video]

Bence istikrarsız bir oyuncu.Nuriye yaptığı milli maç hareketiyle de gözümden düşmüştü zaten.Adam Türklerden nefret ediyor.Kısacası bu işin.Nuri de kapağın kralını yaptı ona zaten aynı maçta.

Podolski falan yakışmaz bu takıma.

Benim fikrim bu arkadaşım. Siyasetse siyaset. İş yapacağını da sanmıyorum. Milli takım iyi olunca Podolski de iyi gözüküyor. Kulüp takımlarında da vasat altında bir topçu performansı var.

Siyasetse siyaset derken. Mod arkadaşlar, bu şahıs bu forumda siyaset yapmak gerekiyorsa yaparım diyor. Size bırakıyorum arkadaşı. :coffee:

Baros'da gelmeden önce bazı ırkçı eylemlerde bulunmuştu. Onun gelmesini de fazla istemiyordum ama işini en iyi şekilde olmasa da bir şekilde yaptı. Podolski'nin kulüp performansını hiç mi hiç beğenmiyorum. Ama buraya gelir de takıma en iyi şekilde katkı yaparsa "katkı yapmaz" lafını afiyetle yerim. Ama bu onu bu forma altında görmek istemediğim gerçeğini değiştirmez.

[video=youtube;bbY2cLbEl7A]https://www.youtube.com/watch?v=bbY2cLbEl7A[/video]

Umarım hakettiği cezayı almıştır Baros.(O gün için)

Bu ülkedeki en çirkef santfor Baros'dur. Doğruya doğru :D:D:D Ama seviyoruz. Neden çünkü adam atıyor abi atıyor

:D :D :D orda belirttiğim görüşün adı siyasetse siyasettir anlamından bunu çıkarmak büyük güç başarı ve enerji ister :D :tiphat:

Sen hem siyaset yapıyosun hemde yaptığının farkında değilsin:confused: :D:D bu daha komik. Önce ne yaptığının farkında ol. Adam bilmem neymiş diye Galatasaray'da görmek istememek siyaset yapmak değil mi?

Benim düşüncem bu. Seni ne ilgilendirir o zaman. Faşist adam istemiyorum bu kadar basit.

fikirler,düşünceler özgürdür tabi.ama sen benim tuttugum takımla adı anılan bir oyuncu hakkında fikrini söylersen ben de fikrimi düşüncemi söylerim.seni ilgilendirmez diyip kaçmak olmaz.bu forumda herkes tartışmak için var.keşke bazı şeylerden kaçmak yerine tartışarak,konuşarak,degerlendirerek insanlar birbirinin kalbini kırmadan ''forum''kavramını değerlendirebilse.neyse uzatmayalım.

Üst Alt