Lukas Podolski’ye Özel Jubile Hazırlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lukas Podolski’ye Özel Jubile Hazırlığı

podolski_resim_haber.jpg

Almanya Milli Takımı'na veda ettiğini açıklayan Lukas Podolski, Almanya formasını İngiltere ile yapılacak olan özel maçta son kez giyecek.

Almanya Milli Futbol Takımı, Rusya'da düzenlenecek 2018 FIFA Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında 22 Mart 2017'de İngiltere'yi özel maçta konuk edecek.Almanya Futbol Federasyonunun internet sitesinden yapılan açıklamada, karşılaşmanın Dortmund kentindeki Signal Iduna Park'ta oynanacağı bildirildi.

Alman basınında yer alan haberde, daha önce milli takımı bıraktığını açıklayan Galatasaray'ın 31 yaşındaki futbolcusu Lukas Podolski'nin, İngiltere'ye karşı son kez Almanya forması giyeceği belirtildi.

İki takım son olarak, bu yıl 26 Mart'ta Berlin Olimpiyat Stadı'ndaki hazırlık maçında karşılaşmış, Almanya'nın 2-0 öne geçtiği müsabakayı İngiltere 3-2 kazanmıştı.

Amkspor

Şu adamın kalitesinde ve bu yaşta bir oyuncumuz olsaydı milli takımda bırakmayı düşünmeye bırak kadroya dahil edilmese aylarca konuşulurdu ama adamlar güzel geçen kariyerlerini, anılarını zirvede bırakıp milli takımı bırakmayı biliyor. Alman milli takımda ona yakışır güzel bir jübile maçı ayarlamış. Helal olsun hepsine.

Alman milli takımıyla bizim milli takımı aynı cümlede kullanmak mantık dışı da olsa önemli olan zamanı geldiğinde bazı şeyleri bırakmayı bilme erdemliğine ulaşmak şu an için bizim ülkse sınırları içinde maalesef gerçekleşmiyor.

Bir de ben bu Podolski'yi bizim forma altında görmeyi çok seviyorum kendini iyi hissettiği sürece umarım takımımız da kalır.

1,5 ay önce ben demiştim burada bunun olacağını :D Sakat olmasaydı Ağustosun sonunda oynanan Finlandiya maçında Schweinsteiger ile beraber veda edecekti. Keşke öyle olsaydı ne güzel ikisi milli takıma beraber başlayıp beraber bitirmiş olacaklardı.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
inşallah bizde de jubile yaparsın yada seni amerikaya falan uğurlarız ve bağımız kopmaz.Baros falan gibi ayrılmak istemem.

Üst Alt