Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Cevap: Lütfen artık Hagi´ye güven ve destek!

Benim anlamadığım takım kötü deyip Rijkaard'a toz kondurmayanlar aynı takımın başındaki Hagi'ye söylemediği lafı bırakmıyor.

Ben Rijkaard'ın da arkasındaydım Hagi'nin de arkasındayım ve sonuç ne olursa olsun önümüzdeki sene devam edilmesini istiyorum.

açıkcası rijkaardın arkasındaydım ama şuanki hırsı görünce rijkaardın hata yaptığını anladım hagi kısa zamanda iyi işler yapmaya başladı izleyip görecez tabiki... destekçisiyiz...

Acılıs macından evvel, Ajax 5 atar diyenler mactan sonra tırt kestiler. Birseyler degisiyor, ama bazıları "ekilen fidandan bir gecede meyve bekliyor."

Hagi'nin bizi Avrupadaki 2.sınıf takımlar arasına sokacağına inanmıyorum,dolayısıyla destekte vermeyecem köstekte olmayacam.

Pardon ama şu anda Avrupa'nın 1.sınıf takımlarından biri mi oluyoruz.

O köprünün altından çok sular aktı.2000'de UEFA kupası ve Süper Kupa aldık ta tamam,bunlar bizi 1.sınıf takım mı yapar bugün.O zaman Nothingham Forest'da Avrupa'nın 1.numaralı takımlarındandır.

Ben Hagi'nin yapmaya çalıştığı işi anlıyorum.Bir inşaatta temel atmadan kat çıkamazsın.Son 3 yılda yapmaya çalıştığımız buydu,dağ fare doğurdu hep.Şimdi ise çalışkan diyebileceğimiz oyuncularla top oynamayı tekrardan öğrenecek bu takım,ne zaman olacak o zaman tekrardan yaratıcı ya da yıldız oyuncular gelip seviye atlattıracak bu takıma.Bana göre doğru işler yapıyor ve destek vermek gerek.

2003-2004 sezonunun ortasında ,tarihimizin en rezil sezonlarından birinde bir Rumen efsane geçti takımın başına ve takımı toparladı .Evet belki 6. olduk ama takım yavaş yavaş umut vermeye başlamıştı .100 yılda da bu efsane ile devam edildi ve ezeli rakibimizin çeyreği bütçeyle kupa kazanık,yarışı sonuna kadar götürdük ,şanssız bir şekilde finalde kaybettik.Ertesi sene Hagi´nin temellerini kurduğu takım şampiyon oldu .Bunlar çok taze bilgiler olmasına rağmen bu adama karşı inanılmaz bir güvençsizlik var .Hagi ile olmaz mış mış Ya arkadaşlar Hagi takmı ne şartlarda aldı unutuyorsunuz . Baros-Arda sakat ,takım berbat,oyuncuların yürüyecek hali yok ve fikstürü .Fener(D),Trabzon(D),Kayseri(D),Manisa,Bjk El insaf !

Gelelim Misimovic olayına

Siz çok önemli bir detayı unutuyorsunuz .Bu takım Hagi´nin takımı değil ,Misimovic´i Hagi ALDIRMADI!Belki oyun planına uymuyor?Belki hiç bilmediğimiz birşey oldu ve Misimovic küfür etti?Benim için Misimovic değil ,Hagi değerlidir .Hagi´nin gelecek sezonun başına kadar eleştirilmeye hakkı yok taktik tercihleri dışında,yani kendi takımını tamamen kurana kadar,şuan yarım yamalak bile olmadı.Stancu kim,Cluio kim vs vs Bu adam o ligin içini dışını biliyor ,bunları söylemeden önca bir bekleseniz .Yönetim istediklerinin yarısını bile yapmasa da daha iyi şartlarda takımı 1 gram bile ilerletemeyen ,aksine batıran Rijkaard´ın çeyreği kadar destek yok maalesef yok.Şu adam desteği Galatasaray´a verdikleri ile hakediyor ,Lütfen artık!

O köprünün altından çok sular aktı.2000'de UEFA kupası ve Süper Kupa aldık ta tamam,bunlar bizi 1.sınıf takım mı yapar bugün.O zaman Nothingham Forest'da Avrupa'nın 1.numaralı takımlarındandır.

Ben Hagi'nin yapmaya çalıştığı işi anlıyorum.Bir inşaatta temel atmadan kat çıkamazsın.Son 3 yılda yapmaya çalıştığımız buydu,dağ fare doğurdu hep.Şimdi ise çalışkan diyebileceğimiz oyuncularla top oynamayı tekrardan öğrenecek bu takım,ne zaman olacak o zaman tekrardan yaratıcı ya da yıldız oyuncular gelip seviye atlattıracak bu takıma.Bana göre doğru işler yapıyor ve destek vermek gerek.

Arkadaş zaten 3. sınıf olduğumuzdan bahsediyor siz yanlış anlamışsınız

Ben bizim şu anda avrupada 3.sınıf takımlar arasında olduğumuzu kast ettim.Bu bile iyimser bir görüş.

10-15 sene boyunca 1.sınıf takımlara yanaşamayız bile ama adam gibi bir yapılanma ile 3-4 sene sonra 2.sınıf takımları belki yakalarız.

Ama bu yapılanmayı yapacak kişinin Hagi olduğuna inanmıyorum.

Ben bizim şu anda avrupada 3.sınıf takımlar arasında olduğumuzu kast ettim.Bu bile iyimser bir görüş.

10-15 sene boyunca 1.sınıf takımlara yanaşamayız bile ama adam gibi bir yapılanma ile 3-4 sene sonra 2.sınıf takımları belki yakalarız.

Ama bu yapılanmayı yapacak kişinin Hagi olduğuna inanmıyorum.

10-15 sene de biraz fazla olmadı mı renktaş..Yönetim ve şu an ki yönetim zihniyeti değişirse bir kaç sene içinde toparlanır ve tekrar eski günlerimize döneriz.Şimdi Gs'mizin parası yok vs. diye konular geçer başkan böyle laflar söyler sonra gider 6 milyon eurolara Stancuları 4 milyon eurolara Yektaları alırsak nasıl bir düzelme veya toparlanma beklenebilir ki?Bu paralara isim yapmış ve piyasası olan kaliteli transferler yapılamazmıydı? Ya da bu kadar maliyet yerine alt yapıdan 2 takviye yapılıp bu paraları harcamayıp sezon sonu doğru düzgün transferler yapılamazmıydı?

Benim Hagi 'ye 15 senedir güvenim tek bir gram bile eksilmedi zaten bulunduğumuz kötü durumda en ufak suçu da yoktur. Suçlu belli :)

Rijkaard'a daha gekdiğinin ilk ayında sert muhalet etmeye başladım. Daha sonraki aylarda forumda onun gönderilemsi için uğraştım. Aklın yolu birdir. Çünkü benim düşünceme göre mantıklı takım kuramıyordu. Skibbe'nin o Avrupa'da uçan takımını bile bitirdi. Futbolcuların hepsi manevi olarak bitti. Elano, Misi gibi lüks ve işe yaramayan futbolcular getirdi iki çuval para ödeterek.

Hagi geldi. Çok mantıklı isler yapıyor. Nerdeyse her tuttuğu altın oluyor. Oraya sürdüğü futbolcular birbirine alışırsa, kadroda istikrar olursa ligde bizi kimse tutamaz.

Hagi nin bugüne kadar transfer den baska dogru bir is yaptigini görmedim, ne oldu yine ucmusuz bir, iki mac yendik diye.

Destek tabi, baska care yok.

Başlığı Hagi ve Tugay'a destek şeklinde değiştirsek fena olmaz. 2 efsane oyuncumuz birlikte çalışıyorlar. Hagi tek başına sadece biraz daha sorumluluk alıyor hepsi o.

Şampiyon olmamızda ki en önemli faktör olan savunma ikilimiz Song ve Tomas´ı Hagi aldırdı .Tabi bir Sasa Ilıc faktörü vardı doğru diyorsun ama onun dışında başka bir değişiklik hatırlamıyorum .Ribery yarım sezon oynadı zaten .

Bi kere oyun mentalitesi farkı vardı Gerets le Hagi arasında Gerets hücum oynatırdı takımı belkide Galatasaray'a gelmiş en hücumcu 2-3 teknik direktörten biridir o sezon attığımız 80 küsür gol ve 83 puan dan belli zaten. Haginin oyun mentalitesi ise çok farklı daha defansif oynatır Hagi

Hagi defansif oynatıyor da, Rijkaard ofansif oynatıp gol rekorları mı kırıyorduk ??

Biri bana şunu açıklasın.

Takım neyi gerektiriyorsa onu oynatmalı. Defansif anlamda geliştiğimiz gün gibi ortada. Daha Neill takıma katılmadı. Hagi'yi destekliyorum..Az sabır !!

Hagi defansif oynatıyor da, Rijkaard ofansif oynatıp gol rekorları mı kırıyorduk ??

Biri bana şunu açıklasın.

Takım neyi gerektiriyorsa onu oynatmalı. Defansif anlamda geliştiğimiz gün gibi ortada. Daha Neill takıma katılmadı. Hagi'yi destekliyorum..Az sabır !!

Defansif anlamda ne gelistik anlamadim? butun takimi topun arkasina cekersen zaten daha iyi defans yapiyorsun, dahi olmak gerekmiyor ki bunun icin. Ben sana daha guzel bir taktik soyleyeyim: 11 kisiyi ceza sahasi icinden cikarma daha da az pozisyon verirsin. Vallaha!!

Üst Alt