Lütfi Arıboğan: "Deliller Elimize Ulaşırsa Radikal Kararlar Alabiliriz" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lütfi Arıboğan: "Deliller Elimize Ulaşırsa Radikal Kararlar Alabiliriz"

Cevap: Lütfi Arıboğan: "Deliller Elimize Ulaşırsa Radikal Kararlar Alabiliriz"

bizim yönetimin baskıları ne güzel sonuçlar verdi

yoksa bu işi savsaklayacaklardı

" Sahadaki " futbolcu , basketbolcu , voleybolcu , kürekçi vs. si bunlar toplam Galatasaray kimliğinin sadece devede kulağı belkide değiller bile ,

bilmem anlatabildimmi :cool:

Saygılar.

Alabiliriz mi?

Alacaksınız ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

f.g takimi olmakta cok iyi ilerliyoruz zaten amatör takimlarinin sponsoro kim biliyorzunuz veya albayrak=cemaat.

polat gönderildikten sonra bence satiltik cemaata.

f.g takimi olmakta cok iyi ilerliyoruz zaten amatör takimlarinin sponsoro kim biliyorzunuz veya albayrak=cemaat.

polat gönderildikten sonra bence satiltik cemaata.

Hocam maalesef katılmıyorum ,

polatın gönderiliş sürecinde başı çeken Ünal Aysal başkanın adını ilk telaffuz eden ve bence Galatasarayı kurtaran kişi ve kişilerden biride sayın İnan Kıraç unutmayalım ,

yönetimde Albayrağın olması ele geçirildiğimiz anlamına gelmez herhalde , 10 sene öncede Albayrak yönetimdeydi aynı yönetimde F.Altaylıda vardı ,

amatör ! takımlar konusunda ise maalesef günümüz Türkiyesinde kuvvetli bir sponsor istiyorsanız bir şekilde ucundan kıyısından olsada değiyorsunuz ,

ayrıca misal fener bu şike operasyonunun cemaatin kendilerini ele geçirme planı olduğunu düşünüyorlar ama o çok övündükleri basketboldaki başarıların kaynağının " ne " olduğunu unutuyorlar yada işlerine gelmiyor ,

velhasılı biz kimseye satılmayız Galatasarayın iç dinamikleri hiç bir kuruma kuruluşa benzemez güne göre konjonktüre göre biz istediğimizi yanımıza çekeriz ,

öncede yazdım "sahalardaki" sporcular Galatasarayın belki devede kulağı belki binde biri hatta en önemsiz metaları belkide ,onlar sadece bizim araçlarımız ,

biz başkayız biz sadece Galatasaray spor klübü değiliz biz Galatasarayız , bugün cemaat güçlüdür ülkede misal 5 sene sonra başkası güçlü olur ipleri eline alır ama kim olursa olsun en tepelerinde biz oluruz ,

o burnu büyük fener taraftarının dahi hiç bir yerinden kıl aldırmazken itiraf ettikleri tek nokta karşı çıkamadıkları , karşı koyamadıkları , anlayamadıkları , ve hiç bir zaman bize ulaşamayacakları tek nokta bizi herkesten ayıran bu " adı konulması imkansız HAKİKİ büyüklüğümüz GÜCÜMÜZ "

Saygılar.

Bu nasil bir belgedirki; bi turlu gonderilemedi .Nasil bir gizliliktirki her gun carsaf carsaf gazetelerde yayinlanirken federasyona gonderilemiyor?

Ben burda bir hinlik seziyorum arkadas,kafayi taktim bu Adali ve Tayfur hocanin iceri alinmasina eger Adalinin soyledikleri gercekce kendisinin soyledigi sebebten iceri aliniyorsa kesinlikle bu feneri bank asyaya yalniz gondermeme operasyonudur aksine kimse inandiramaz beni sayet gizli kalabilmis baska bir belgeleri yoksa.

Sayin Adali ve Sayin Havutcunun iceri alinma sebebi futbolcuya degerinden fazla deger bicmekmis! savci bey bu isden anlarmis bu oyuncular o parayi etmezmis,tayfur hocayada biz futboldan anlariz senin o oyunculara ihtiyacin yoktu dermis!

su bahsi gecen konusmalar dogruysa sayet yaziklar olsun sozun bittigi yerdeyiz,ama sunuda unutmadan gercekten gizli kalmis bilgiler varsa bu ikisi sike yapmissa sonuna kadarda cezayi haketmislerdir buna kimsenin itirazida olamaz...

alabiliriz ne demek.almak zorundasin boyle bir durumda.

Bunlar milleti ahmak enayi bir kendilerini akıllı sanıyorlar herhalde.

Alabiliriz demiş birde lütfettiniz beyefendi Allah razı olsun.

Üst Alt