Luyindama 20.30'da İstanbul'da! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Luyindama 20.30'da İstanbul'da!

Vay canına! İşte buna heyecanlandım. Bu oyuncuyu tanımıyorum ama bence tam bizde tutacak sayko havası var. Jailson topitopu bir aksiyona girerse ikinci maçta bu tayfa üzerinde neler uygular merakla bekliyorum doğrusu.

Gerçekten geliyor mu arkadaşlar? Eğer alınıyorsa kiralık mı yoksa satın mı alınıyor? Duyduğum kadarıyla Maicon gitmek istemiyormuş. Serdar Aziz'den gelecek para ile 5,5 milyon euro artıdayız sanırım kiralık olarak gelecek çünkü 7 milyondan aşağı vereceklerini sanmam. Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

Gerçekten geliyor mu arkadaşlar? Eğer alınıyorsa kiralık mı yoksa satın mı alınıyor? Duyduğum kadarıyla Maicon gitmek istemiyormuş. Serdar Aziz'den gelecek para ile 5,5 milyon euro artıdayız sanırım kiralık olarak gelecek çünkü 7 milyondan aşağı vereceklerini sanmam. Bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar

20:30'da İstanbul'da. Şu anda uçağı Macaristan'ın Megyer semalarında. Maicon'un sözleşmesi gitmezse eğer askıya alınabilir.

Üst Alt