LYS Başlığı - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LYS Başlığı

Hakkari Üniversitesi bomba yapım ve bakımı bölümü diye espri yapmaya çalışan oldu mu forumda ? Twitterda çok görüyorum böyle espriler :)

Bu arada kazanan renktaşları kutlarım . Umarım iyi yerlere gelirler .

neyse hiç değilse kaydadeğer bölüm okuyorsun ordan telafin var ya benim ? :D sözel olmak böyle birşey işte gideceğin en iyi yerler halkla ilişkiler felan öğretmenlik istemiyorsan öğretmenlikte bana göre değil zaten :asd:

Bende sayisaldim ama hukuk sectim sende ne istiyorsan oyle seceydin keske artik katsayida kalkti puan kirilmadan istedigin bolumu seciyosun miss :D

Keske karekok 0 mat kitabini alsaydin valla esege bile ogretiyor matematigi :D iste burda da arastirma devreye giriyor bak simdi bu kitabi bilmis olsaydin orta seviyeye gelirdin bi temel atardin en azindan (y) benimde bok gibiydi valla 4 islemi bile yapamazdim ama son sene artik kitap bitiriyordum o seviyeye gelmistim :)

karekök felan sökmezdi bana o biçim :D pek sanmıyorum artık sağlık olsun önümüze bakmamız lazım

Üst Alt