LYS Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LYS Başlığı

Cevap: LYS Başlığı

Arkadaş soruları normal süre içinde bitirmiş. Kağıtları topluyorum, sınav bitti beyefendi cevaplarımı daha işaretlemedim süre verin diyor.

O kadar soru yaptım hocam filan dedi..Ben de o kadar soru yapacak kadar çalışan kafan cevap kağıdına işaretlemek için ekstra süre verilmeyeceğine çalışmadı mı dedim aldım kağıdını.

müdür kandil kandil iyi küfür yemişindir he.

Mat 1 soruları çok kolaydı, onların hemen hemen hepsini yaptım, sadece 3-4 soru yapamadım. Mat 2'de de Türev ve İntegral'de baya zorlandım, zor geldi bana. Genel anlamda zor bir sınav değildi.

Niye dil sınavı kimsenin umurunda değil lan? Ha? Niye? Başlarım mata. Nefret ediyorum mattan. Anlayacağınız üzere ben dilciyim. LYS 5'e girdim. Çok kolay sormuşlar, rezillik. O yüzden en fazla 1 yanlışım çıkar gibi geliyor. Tabi sorular hiç bir yerde yok. Tv'de de çözen yok. Çünkü neden? Dilcileri kimse umursamıyor.

Niye dil sınavı kimsenin umurunda değil lan? Ha? Niye? Başlarım mata. Nefret ediyorum mattan. Anlayacağınız üzere ben dilciyim. LYS 5'e girdim. Çok kolay sormuşlar, rezillik. O yüzden en fazla 1 yanlışım çıkar gibi geliyor. Tabi sorular hiç bir yerde yok. Tv'de de çözen yok. Çünkü neden? Dilcileri kimse umursamıyor.

Kardeş sakin ol. :D Ben de şansımı denemek için girdim, gerçekten zor değildi. İyi bir şey yaparsın İnşallah. :ka19:

mantık küme fonskiyon sayılar işlem üslü köklü bölünme kuralları mutlak değer obeb okek

daha da olabilir :D

bunlardan kolay kolay gelmez diğerlerinden zor sorular gelebiliyor genel olarak ama bunlar genellikle ygs konusu lys de obeb okek belki

ama lys de bu konular diğer baba konuların içinde gelebiliyor

bugun sorulara baktım çok zorlayıcı değildi üni 2. sınıfı bırakıp tekrar giricem umarım pişman olmam:D

Ankaradaysan çok küfür yediği söyleyeyim şimdiden reis. Var burada o muhabbet.

Arkadaş soruları normal süre içinde bitirmiş. Kağıtları topluyorum, sınav bitti beyefendi cevaplarımı daha işaretlemedim süre verin diyor.

O kadar soru yaptım hocam filan dedi..Ben de o kadar soru yapacak kadar çalışan kafan cevap kağıdına işaretlemek için ekstra süre verilmeyeceğine çalışmadı mı dedim aldım kağıdını.

Üst Alt