M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ı Kastetmedim" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ı Kastetmedim"

Cevap: M. Ali Aydınlar: Galatasaray'ı Kastetmedim.

bir mektupcuklamı bu işi yapacak.

kaldıki yasaya aykırı dönemez o yıla , GS başvuru yapsa tff nin başı belaya girer yasayı okusunlar 20 yıl geriye hangi tarihte geçti o yasa........
Evet ya. Var mı böyle birşey. 20 yıla bakarsan kulüp kalmaz. Ligin ismini değiştirsinler yeter. Bu ne böyle

bir mektupcuklamı bu işi yapacak.

kaldıki yasaya aykırı dönemez o yıla , GS başvuru yapsa tff nin başı belaya girer yasayı okusunlar 20 yıl geriye hangi tarihte geçti o yasa........
2009 dan geriye dönemez,ki dönse bile temiz oldugumuzdan hicbir süphem yok

20 yıl geriye gidecekse bi zahmet 2000-2001 sezonu fener şampiyonluğuna 2002-2003 bjknin 100. yıl şampiyonluğuna da bakıversin hazret..

Aydınlar ya Dürüstce cezaları verecekseniz verin ya da bu taraftarları daha fazla ugrastırmayın,Önceden diyordu ki karar vermeden ligi baslatmıyaaz,sonrada ne olursa olsun Eylülde baslıyacak v.b. böle cok döneklikleri oldu

Ayrıca 2005 - 2006 sezonuna bakılmasında bir sakınca yok. Bakılsın da Anelka'nın Nobre'nin elleri ofsaytları da gözüksün iyice :D

20 yıl geriye gidecekse bi zahmet 2000-2001 sezonu fener şampiyonluğuna 2002-2003 bjknin 100. yıl şampiyonluğuna da bakıversin hazret..

Yok bakmazlar çünkü onlar artık suçlandı üstüne ekstra suçlama yapılmaz adalet(!) gereğince.

Hedef Galatasaray..Yasadan sonra birşey bulamayınca, yasadan önceye bakıp TFF'yi ve fenerbahçeyi kurtaracak birşey bulmaya çalışıyorlar,yani zorluyorlar.

Geçmişe yönelik inceleme diğer büyük kulüpler için yapılmayacak,çünkü sepete sadece Galatasaray dahil olmadı. Ne şiş yansın ne kebap mantalitesiyle, tehditle ligden düşürülmeyecektir diğerleri.

Mahmut Özgener gizlice Fenerbahçelilik yaparken,M.Ali Aydınlar herşeyi açık açık yapıyor.Bizim yönetim bu adama nasıl destek vermiş anlayamıyorum.

Biz de seni çok seviyoeuz Aydınlar.Sevgi kelebeği Aydınlar.

"Mehmet Ali Aydınlar’ın başkanlık koltuğuna oturacağı yer Futbol Federasyonu değil, F.Bahçe Kulübü’dür. Bir dönemden sonra ben artık olmayacağım. Biz de bu şerefli görevi günü geldiğinde bırakacağız, kenara çekileceğiz. Açıkçası benden sonra bu koltuğa oturmasını istediğim ilk kişi Mehmet Ali Bey’dir, umarım öyle de olur."

Aziz Yıldırım

11:20 | 04 Eylül 2008

13 yilik Aziz Yildirim dönemimde Fenerbahcenin Kupasi kalmayacak. M.Ali Aydinlar tarihe gececek :-) Git geri M.Ali. Oskaylar ve Cafer Aydinlari unutmadik.

İyide söz konusu Fenerbahçeydeyken sen değilmiydin kişi ayrı kurum ayrı kulube ceza vermemek diyen?

Konu G.saray'a gelince mi kurumları bağlıyor?Kupayı alırım diyorsun.

Amaçları açık aslında, Düşürülmemeye tek karşı çıkan ve temiz kulüp G.Saray.

Akılları sıra bu tarz şeylerle sindirmeye çalışacaklar, ama çok beklersiniz bu açıklamalarından sonra bi daha de bakalım kişi ayrı kurum ayrı ne oluyor.

Sözlerim geçmişe dönük olaylarda ortaya çıkan veya çıkabilecek (suçu kanıtlanan) tüm takımları kapsar. Asla Galatasaray özelinde konuşmadım...

2001 Fener aleyhinde net, alsana... :mad:

ulan bunlar çakal çakal....it sürüsü bunlar...bizi işin içine çekmek için çırpınıyolar.madem geçmişi araştırıyosunuz dönün 2001 e de...samsuna parayı götüren adam bizzat kendi itiraf etmedi mi? gs ts maçı öncesi tsli oyunculara teşvik verildiğini oktay ın kendisi itiraf etmedi mi daha 2 gün önce? allahsızlar....madem amacınız tam temizlik biz herşeye varız...geriye dönebildiğiniz kadar dönün ama herkes için....öyle karı gibi bu seneki soruşturmaya ek olarak bir de 5 yıl önceki bir maçı araştırıp bu süreçteki tek temiz takımı da işin içine sokmaya çalışmayın....karar zamanı herkes suçlu kimseyi küme düşüremeyiz yalanlarına hazırlamaya çalışmayın....eğer o şikeci şerefsizler bu sene bu ligde oynarsa siz tepkiyi, futbolda şiddeti ve protestoyu o zaman göreceksiniz

Üst Alt