M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ın açıklaması bir ispiyondur" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ın açıklaması bir ispiyondur"

Cevap: M.Ali Aydınlar: "Galatasaray'ın açıklaması bir ispiyondur"

Ortada bi şey yoksa ispiyon da yoktur MAA.UEFAdan korkacak bi şeyin yoksa tabii

Çok geniş çaplı bir lig tv iptal kampanyası lazım. Şöyle abonelerin yarısı iptal etse o zaman görürüm ne şansalı kalır ne cavcav havlayabilir.

ortada bir suç yoksa ispiyonda olmaz gerizekalı herif önce konuştuklarına dikkat et

Bugün tokat gibi bir yanıt bekliyorum kulüpten. Lig tv ve Şansal dün akşamki yemeği bilerekmi organize etti diyede düşünmeden edemiyorum!!!

Bugün tokat gibi bir yanıt bekliyorum kulüpten. Lig tv ve Şansal dün akşamki yemeği bilerekmi organize etti diyede düşünmeden edemiyorum!!!

elbettedeki bilerekorganize etdi spontene olacak degil ha

onlarin maksatida parayi kurtamka

ve istedikleri seyin karsisina gecende rakipleri oluyor

durmadan artik futbol konusulacak reklamlari geciyor serefsizler

Klup yoneticileri serefsizleri bir kenara koyuyorum hepsi karisini satan namusuzlar zaten de

Eger siebahce lige katilsa ve anadoluda her macta bunlara tepki olmayacaksa Yaziklar olsun ordaki taraftarlara

İddianame hazırlandığı zaman dananın kuyruğu kopacakki bunun için 2 3 ay var. Asıl sen ozaman gör hengameyi. Bunlar mecbur küme düşecek. Aksi bir durum Türk adli makamlarına savcılarına hakarettir, iftiradır. UEFA da Demoklesin kılıcı gibi tepemizde duruyor. Çok kafa kopacak çok MAA Şansal bunlardan ikisi o değilde şu cavcav ve kızıl denilen düzenbazlar yırtarsa ona yanıcam.

elbettedeki bilerekorganize etdi spontene olacak degil ha

onlarin maksatida parayi kurtamka

ve istedikleri seyin karsisina gecende rakipleri oluyor

durmadan artik futbol konusulacak reklamlari geciyor serefsizler

Klup yoneticileri serefsizleri bir kenara koyuyorum hepsi karisini satan namusuzlar zaten de

Eger siebahce lige katilsa ve anadoluda her macta bunlara tepki olmayacaksa Yaziklar olsun ordaki taraftarlara

İddianame hazırlandığı zaman dananın kuyruğu kopacakki bunun için 2 3 ay var. Asıl sen ozaman gör hengameyi. Bunlar mecbur küme düşecek. Aksi bir durum Türk adli makamlarına savcılarına hakarettir, iftiradır. UEFA da Demoklesin kılıcı gibi tepemizde duruyor. Çok kafa kopacak çok MAA Şansal bunlardan ikisi o değilde şu cavcav ve kızıl denilen düzenbazlar yırtarsa ona yanıcam.

insallah siyasiler felan ise karisip adli duruma mudahele etmezler demek istiyorum

amma dedigin gibi peki tutukluler nolacak?

bir suc unsuru yoksa neden icerdeydiler

Turkiye kaosa girer

Turkiyenin kaosa girecegi durumda serefsiz maa delil yok diyor

Ortada bir suç yoksa ispiyon olmaz iftira olur.Ama suç olduğu için maa,da ispiyon deyivermiş.

Siyaset o işe karışamaz, karışmaya hakkıda yoktur. ozaman demezlermi kardeşim 3 senedir içeride tuttuğun paşaların,gazetecilerin, subayların suçu ne? Onlar suçluda bu fenerliler masummu diye. Üstelik onlar hakkında bukadar video mesaj resimde yok çoğu hakkında sadece iddia var. Şimdi F7 hakkında bukadar kanıt varken hiçbir siyasetçinin bu işe karşacağını zannetmiyorum. Bu intihar olur. Yani bu feneri kimse kurtaramaz kurtarmak isteyende ancak fenerle beraber gider .

insallah siyasiler felan ise karisip adli duruma mudahele etmezler demek istiyorum

amma dedigin gibi peki tutukluler nolacak?

bir suc unsuru yoksa neden icerdeydiler

Turkiye kaosa girer

Turkiyenin kaosa girecegi durumda serefsiz maa delil yok diyor

MAA kontrolünü kaybetmiştir.Giydiği forma taraftarlığnı bugünkü konumuna taşımıştır.Son açıklaması kontrol kaybının en güzel örneğidir.Bu iletişim çağında ve bir aydan fazladır devam eden bu operasyon sonucunda 31 kişi tutuklanmış bulunmasına rağmen hala Türkiye dışında birilerinin duymama ve olayları izlememe ihtimali mi var ki bu açıklamayı yapıyor,amacı

1-) Adaletsporu küme düşürmek, disiplin hukukunu uygulamamak için sulandırmak.

2-) Bu amaçla önünde engel olanları susturmak ve disiplin kurulu ile ceza vermek.

3-) fener camiasına şirin gözükme ve Azizi sonrası başkanlık

4-) Futbol falan umurunda değil çünkü burada fazla kalmayacak !

Mali fener,in eninde sonunda düşeceğini bile bile neyi bekliyor acaba o koltukta düşüremeyecekse?

Ulan baska bir haberde Italya Juventus'a 600 milyon tazminat odedi yaziyor. Ne zaman oldu bu la? :)

iddianame çıkınca anında istifa edecek bu rezil herif ilhan havhav kalpten gider zaten ilerde anlayacaklar Galatasaray haklıydı diyecekler Allah ın sopası yok bekleyin ve görün

Küfür etmemek için kendimi zor tutuyorum.Bu ****** sinsilesi adamı çıldırtır.Ayrıca şu tüp kafaya birisinin haddini bildirmesi lazım şerefsiz tüpçü daha düne kadar fenere saldırıyordu şimdi içerde ki fare arkadaşın mı oldu pezo.?

Ne ispiyonu lan kafanız mı güzel?? herşey ortada işte!

Üst Alt