M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak"

Cevap: M.Ali Aydınlar: "Play off sistemi kesin olarak uygulanacak"

Simdi biz lig sonunda birinci olsak, ikinci ile aramizda 20 puan fark olsa biz yine sampiyon ilan edilmeyecegiz öyle mi? Yoksa ben mi yanlis biliyorum.

34 maç sonunda en yakın rakibine 10 puan fark koy. Play off da puan farkı 5 'e insin. Adalete dikiz.

Olamaz! Oynanamaz....haftaya kadar bunlari yollamak lazim. Istifa mi olur yoksa Imza mi olur bilemem. Ama bu sacma sapan sistem olmaz.

Antu'da bir başlık var

''Galatasaray Karşı Çıkıyorsa Play-Off Sistemini Ölümüne Desteklemeliyiz''

Gerizekalı bunlar yemin ediyorum gerizekalı

TFF ve Digitürk Playoff sonrasi bir de bizim icin Barca ile deplasmana mac verir...

fenerin lig basladiktan sonra küme düsüremeyiz bu satten sonra, puanlarini siliyoruz derler, söyle 10-15 puan silerler, duruma göre , yani bu yeni sisteme göre sampiyon bile olabilir sene sonunda... eksi 10 puanla baslasa fener, ilk 4 de girebilir rahatlikla, kaldiki sadece fener olmicak eksi puanla baslayan...

yada diyelim baya agir puan silme cezasi verildi - sanmiyorum ama neyse- diyelim eksi 30 verildi, yine küme de kalir, yeni sisteme göre.

Adam el serbest dese kimse bişey diyemicek nerdeyse. Haysiyetsiz baskanlar. Biraz adam olun.

Bu arada ne heycanı olcak ligin şimdi. 34 hafta boyunca hazırlık macı tadında sacma salak mac mı izlicez? Play off ve derbi dısında mac izlemem ben böyle ligde. Seneye sanırım sadece Ardannın oynadıgı Atletico maclarını izlerim.

Bu arada ne heycanı olcak ligin şimdi. 34 hafta boyunca hazırlık macı tadında sacma salak mac mı izlicez? Play off ve derbi dısında mac izlemem ben böyle ligde. Seneye sanırım sadece Ardannın oynadıgı Atletico maclarını izlerim.

sonucta 1 olan, play offlara avantajla giriyormus, diyelim 80 puan aldi, birinci oldu, play offlara girerken 40 puani olacakmis.

ikinci, ucuncu ve dördüncü takimlarin da kazandiklari puanlarin yarisiyla, yani diyleim 2. olan takim 75 puan kazandi, play offlara 38 puanla girecek (normalde 37,5 ama bucuk oldugu zaman hemen arti yarim puan verilecekmis)

Play off yapana kadar lig 20 yada 22 takımdan oluşsun daha iyi.Yayıncı kuruluşun köpeği olmuşlar 3-5 maç fazla olsun diye.

playoff yok 2 sınıflı lig vs. bunlar sadece kucuk liglerde uygulanıyor.. hic bir elit lig boyle bir sistem uygulamaz. play off sistemi turk futbolunun tam manasıyla gebermesidir.

Allah belanızı versin FFF

bu kadar bedduanın sonunda başınıza gelecek büyük bela var

Çok net söylüyorum TFF Allah belanızı versin! Türk futbolunun içine ediyorsunuz! Ve Galatasaray , Trabzon dışında kimseden ses yok işe bak.

Ulan kara bulut gibi çöktüler futbolun üzerine.

Yokmu şunları alaşağı edecek biri.

Nereden türedi bu konuşma özürlü gerizekalı ya.Şurada bir futbol zevkimiz var onunda içine etti.Senin doğduğun güne lanet olsun be.Allahta bin türlü belanı versin.Tipini cibilliyetini senin.

Üst Alt