M.Ali Aydınlar, UEFA’yla Ne Görüştü? - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Ali Aydınlar, UEFA’yla Ne Görüştü?

Cevap: M.Ali Aydınlar, UEFA’yla Ne Görüştü?

Acaba diyorum bunlar Sowla küme düşmede serbest kalır maddesini koydursalar ya da ne biliyim başka bir gizli anlaşma, bizim yandaş medya bunu bizden saklar mı;)(Gerci hepsi ezik degil ama)

Kap a bildirimde bu serbest kalır maddesi yer alırmı?

KAP'ta bu tip ayrıntılar yer almaz. Alper niye gelmediyse Sow'da gelmez. Sow-Dia ilişkisi. Menajer işleri bunlar. Velev ki geldi kendisi bilir. Çünkü fener düşecek.

yukardaki mesajlarından birinde feneri CL ye göndermeyen UEFA değil TFF dedin bunu bildiğine göre iddianame ile alakalı olmadığınıda bilmen lazım fenerin avrupadan men edilme tarihi 25 ağustos TFF'nin etik kurulu raporunu açıklama tarihi 15 ağustos gördüğün gibi 10 gün var arada.

Adam fenerli cevap veiryorsunuz sizde:) Uğpraşmak istemiyorum gayet net kuş:)

uefa kendi menfaatlerini düşünür bizi takmaz fb cas davasını cekse tff eufaya fenere ceza vermiyoruz dese uefa havada atlar bu teklife cünkü fenerin casdaki avantajı hüküm kesinleşmeden men edilmesi daha iddianame bile yazılmamış kabul edilmemişti. fener cok avantajlı cas davasında gerçekci olmak gerekirse.

Vayyy kuş'a bak, ula biz uyanana kadar öttü gitti yav.. :)

uefa kendi menfaatlerini düşünür bizi takmaz fb cas davasını cekse tff eufaya fenere ceza vermiyoruz dese uefa havada atlar bu teklife cünkü fenerin casdaki avantajı hüküm kesinleşmeden men edilmesi daha iddianame bile yazılmamış kabul edilmemişti. fener cok avantajlı cas davasında gerçekci olmak gerekirse.

sifir tolerans deyilen bir sey var.Corny Türkiyeye gelmis savciyla görüsmüs savcida "evet sike var" tff yetkilileri "evet sike var" demisler.o bile yeter.uefa yetklileri ve hukukcular o kadar salakmi kendilerini yaksinlar.hangi avantajdan konusuyorsun? iddaneme

de yazilanlari bizden önce görmüs uefa özel yetkili.

mehmetsenol mehmet senol

UEFA ile gerçekleştirilen toplantının ardından bazı medya organlarında Aydınlar tarafından söylenmiş gibi yer alan

"Türk futbolu için gereken bütün kolaylıkları göstereceklerini ifade ettiler. Bu durum tamamen bizi ilgilendiriyor. ...

Hiçbir şekilde bize karışmayacaklar. İç bünyemizdeki hadise olduğu için kararımıza saygı duyacaklar" sözlerinin ise

gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. Aydınlar, bizzat Türkiye'deki kurmaylarını arayarak bu ibarelerin düzeltilmesini talep etti.

yalanlanan haber ise orada duruyor

bende önyargılı olmak istemıyorum işin aslı ayrıca fenerlide olsa biliyorsun bu forumda tahrik provakasyon yapmadan durmasında bir sakınca yok :)

Benim buna saygım var. Tamam herkes fikrini kılıktan kılığada girsede söyleyebilir. Ancak, burası "Galatasaray Taraftarlarının" buluştuğu bir forum. Ben moderatörken bile karşı çıkıyordum şuan yine çıkıyorum. Yarın yine çıkacağım. Burası Galatasaray forumu. Bu kadar. Adı ve amacı çok net. Futbol forumu, Türk Futbolseverler forumu falan değil. Galatasaray. Çıkarlarımız bariz şekilde kirletilirse karşı çıkmak görevimizdir. İlk yorumu faul zaten 3-4 sayfa önce görür görmez dedim. "Bence", "aslında" diye kasmış. Tam dansöz.

Öğrenci iken 1.5 ay staj yaptım Firma angut.com ve saracoglunet gibi bir site birde fborg un dmain sahibi ve geliştirmesini yapıyordu. Geldim bana söylediler. Ben Galatasaraylıyım bana bu işi vermeyin dedim:) Diğer bir proje vardı öğrenci sistemi ile ilgili onunla uğraştım. Çalışanlar neredeyse tamamı fenerli idi. Yani bak orada çizgimi koydum. Her yerde fener logosu vardı. Zor günlerdi ama epey eğlendim özellikle Nonda'nın kafası sonrası sabah:)

sifir tolerans deyilen bir sey var.Corny Türkiyeye gelmis savciyla görüsmüs savcida "evet sike var" tff yetkilileri "evet sike var" demisler.o bile yeter.uefa yetklileri ve hukukcular o kadar salakmi kendilerini yaksinlar.hangi avantajdan konusuyorsun? iddaneme

de yazilanlari bizden önce görmüs uefa özel yetkili.

Ek olarak UEFA gibi bir kuruluşu (FIFA'ya bağlıdır!) 100m Euro gibi rakamlarla korkutamaz kimse. Adamlar o parayı siz sıfır çektiğiniz sene bile tüm takımlara hoşgeldiniz diye kat be katını dağıtmış bir kurum:)

Benim buna saygım var. Tamam herkes fikrini kılıktan kılığada girsede söyleyebilir. Ancak, burası "Galatasaray Taraftarlarının" buluştuğu bir forum. Ben moderatörken bile karşı çıkıyordum şuan yine çıkıyorum. Yarın yine çıkacağım. Burası Galatasaray forumu. Bu kadar. Adı ve amacı çok net. Futbol forumu, Türk Futbolseverler forumu falan değil. Galatasaray. Çıkarlarımız bariz şekilde kirletilirse karşı çıkmak görevimizdir. İlk yorumu faul zaten 3-4 sayfa önce görür görmez dedim. "Bence", "aslında" diye kasmış. Tam dansöz.

Öğrenci iken 1.5 ay staj yaptım Firma angut.com ve saracoglunet gibi bir site birde fborg un dmain sahibi ve geliştirmesini yapıyordu. Geldim bana söylediler. Ben Galatasaraylıyım bana bu işi vermeyin dedim:) Diğer bir proje vardı öğrenci sistemi ile ilgili onunla uğraştım. Çalışanlar neredeyse tamamı fenerli idi. Yani bak orada çizgimi koydum. Her yerde fener logosu vardı. Zor günlerdi ama epey eğlendim özellikle Nonda'nın kafası sonrası sabah:)

Fenerli arkadaşım var foruma üye bizim yazmıyor ama okuyor sonuçta değişik yorumlar okumak bakış açısını geliştirebilir. Saygı duyuyorum fikrine ama sakıncası yok bence.

Kıyamet böylelerin yüzünden kopacak yazın bir yere demedin demeyin sonra gelip.

Arkadaş ne pis zehirlemişler kendilerini yahu.

Gerçekçi olmak gerekse fener çooookkk avantajlıymış cas davasında.. :D Halim tuttuğun altın olsun bro, gece gece kaliteli bir gülüş zevki yaşattın bana..:D

MAA alacağımız kararlar beklentileri karşılamazsa UEFA ciddi yaptırım uygulayacak dedi

Beyler rahat olalım.UEFA ayarı vermiş.Gerekenler yapılmazsa ciddi yaptırımlar uygularım demiş.Bizzat MAA İstanbul'a iner inmez açıklama yaptı.Şimdi savunmalar alınacak ve kararlar verilecek lig bitmeden!

Üst Alt