M.Aydınlar: "Ligler Ağustos Sonundan Önce Oynanmayabilir" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Aydınlar: "Ligler Ağustos Sonundan Önce Oynanmayabilir"

Cevap: M.Aydınlar: Ligler Ağustos Sonundan Önce Oynanmayabilir

Bence bu adam ''Bu kararın altına ben imza atamam'' deyip istifa edecek

Fenerin başına geçer sonrada

Cevap: M.Aydınlar: Ligler Ağustos Sonundan Önce Oynanmayabilir

İşin Özeti

Savcılık görüşmesi: Savcıyla görüştüm durum dahada vahimmiş gereken yapılacak

Birkaç gün sonra:Mahkeme sonucunu bekleyeceğiz herhangi bir sorun yok hersey kaldığı yerden devam edecek. Süper kupa oynanacak, lig belirlenen tarihte oynanacak.

Aynı Gün:Savcılık delilleri vermiyor futbol ailesi olarak birlik bütünlük zamanıdır.

Ünal Aysal:Bu ateş üfleyerek sönmez çözüm zamana yayılamaz, TFF delilleri istemeli, ligler şaibe altına girmeden işlemler yapılmalı.

Aynı gün:Ünal Aysal fırsatçılık yapma biz menfaatlerbirliği olarak herseyi ayarladık sus sesini çıkarma saman altından su yürüteceğiz. Çok konusursan döverim seni.

UEFA: TFF SİZ Bİ GELİN BAKALIM ARKADAŞLAR ENSE TRAŞINIZI Bİ GÖRELİM

UEFA toplantısı sonrası: Delilleri isteyeceğiz, UEFA bizden acele etmemizi istiyor.

1 GÜN SONRA: Süper kupayı ileri bir tarihe erteledik

Aynı gün: Deliller gelmeye başladı hepsini kozmik odada saklayacağız.

Aynı gün:Ligler ağustos sıcağında başlayamaz.

Cevap: M.Aydınlar: "Ligler Ağustos Sonundan Önce Oynanmayabilir"

Bunlara diyecek birşeyde kalmadı ki ama hala yüzsüz gibi çıkıp bu açıklamayıp yapabiliyor. Tükürdüğünü yalayan bir başkan komik gerçekten.

Cevap: M.Aydınlar: "Ligler Ağustos Sonundan Önce Oynanmayabilir"

Dosyaları ben görmeyeceğim. Etik kurulu karar verecek diyor sürekli.

Ligden Düşürme kararı verildiğinde; " biz etik kurulundan gelen kararları uyguladık" diyerek belli kesimlerin tepkisinden kaçmaya çalışıyor.

Üst Alt