Haber - M.H.Y. Ödüllendirildi, Galatasaray ise Fenerbahçe'ye Sövmekten Sevk Edildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber M.H.Y. Ödüllendirildi, Galatasaray ise Fenerbahçe'ye Sövmekten Sevk Edildi

Maçın gözlemcisi süleyman abay’ın neden birşeyler yazmadığı yıllar önce Levent Tüzemen yazmış.
Herifler maçlarda taraftarlarla beraber bize küfür ediyorlar zaten.

Mert Hakan'a ceza verilmemesinin tek sebebi hakem demeye bin şahit isteyen kadir sağlam. Adam senin yüzüne karşı direk tehdit edip cezasız bırakırsan pfdk'da sevk yapamaz. Biz asıl rezalet olan selahattin bakinin sevk almaması. Adam her mac sonunda çıkıyor hakemleri tehdit ediyor bizim kulübe aşağılayıcı açıklamalar yapıyor ve sevk almıyor.

Evet bariz bir şekilde tüm Türkiye'nin gözü önünde takım ve o takımın oyuncusu şampiyonluk yolunda yara almaması için kayırılıyor aynı durumda biz olsak tam tersi olacaktı tabii ki şaşırmadık ama artık alenen yapılan bazı şeylerde korkutucu ama hiç merak etmeyin tüm oyunlarını bozacağız

Evet, unutmayalim ki ibne fener dunya capinda sikeci ve irkci olarak bilinen tek Turk takimi (Turk demeye de utaniyorum).

Asagidaki makalede oldugu gibi Iste yine bir Trabzon maci ve bu seferki antagonist mhy kili. Icinden geciliecektir. Istedigi kadar tanidigi olsun. Alo ben emre abisinin de tanidigi coktu. Neyse kul hakki yemek, isini yapmaya calisan insanlari tehdit etmek neymis gorecen.

Bu yaşıma geldim, böyle sezon görmedim.
Bir sonraki aşama, Fener'in sahaya 15 futbolcu ile çıkmasına izin verilmesi, rakibin de 5 futbolcu ile çıkmaya zorlanması olabilir ancak. Bu yaşananların ötesi o çünkü.

Niye şaşırıyorsunuzki baştan aşağı satın alınmış işte tüm kurullar. Federasyon başındakine de habire küfür etmeleri algıyı düzenleyip sanki tff düşman gibi göstermek. Tümüyle tezgah kurulmuş, tek dayanağım ilahi adalet başka da çare görünmüyor

onu bunu bilmemde bizimkiler meydanı boş bıraktılar - heralde dertleri kendi seçimimiz haline geldi bilemiyorum.

TFF başkanını geçtim - deliğe tıkıldı kafayı çıkaramıyor, 3 maymunu oynamaya devam ediyor ama Yusuf Günay diye bir adam . Bizim yönetimelrde Asbaşkanlık bile yapan adam - ortada yok oda. Bizimkiler anca 5 sayfa yazı bassınlar havaya - okuyan bile %10 u geçmez.

Kulüpler biriliği başı Ali koç

Türk futbolunun kanseri Ali koç

Sürekli abzürt noktalardan aynı konuları 1 sezon boyunca döndürerek algısı, acındırması , maduru oynmasıyla gündem dümeni belirleyen Ali koç

Talimatlı takımında hocasından futbocusuna,kendi yönetiminden medyasına aynı konuları konuşturan Ali koç

Arap bağlantılarıdır odur budur - anadolu kulüplerine ve güya 3. büyük sayılan beşiktaşa sponsor yağdıran Ali koç

Yayın ihalesinde masada oturan Ali koç - ihaleye bağlı firlamlarda bir eli bulunan Ali koç..

devam edelim mi?

buralarda bile (ne kadar para dönen sektör "eğlence" kapsamında) elini kolunu sallayan pislik mantık varsa , ülkedeki umursamamazlık ve vurdumduymazlık ne seviyede siz düşünün.

A.YıldıVım olsa, ona buna para veriyoruz hala şampiyon olamadık diye gurur yapar artık bırakırdı bu işleri. Yalı evladı tam şımarık, soytarı biri, istediğini alasıya kadar her şeyi, herkesi satın almaya devam ediyor.

Üst Alt