M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Cevap: M.Helvacı'nın Seçim Kozu; Van Gaal

Valla Van Gaal gelecekse, uzun yillar sabredeceksek ben Helvaci'ya da evet derim... Adamin vizyonu önemli benim için, karakterinin pek bir önemi yok :)

Galatasaray'ın başkanı tarafından sahiplenilmediğinden şikayetçiydik,

Galatasaray'ı en iyi savunacak adam işte bu adam.

Vay arkadaş adamı bir ay önce küfürler yağdırıyordunuz adam bir Van Gaal ile çalışacak haberi çıktı adamı ilah yaptınız.

Aziz Yıldırım Galatasaray başkanı olacam Mourinho ile anlaştım dese yine aynı tepkiyi verirsiniz siz.

TD olacagina showmen olmaliymis :)

hep sakin, sessiz, sinir küpü, icine kapanik birsey saniyordum adami...oysa eglencenin âla'sini yapiyormus...

kadiköy'de fb'lilere meydan okur bu adam...

p.s. eger helvaci van gaal'i getirecekse, ve aysal avci'yi getirmeyecek ise...oyum kesinlikle helvaci'ya

Ya ben aslinda Ünal Aysal´dan böyle hamleler beklerdim. Bülent Tulun´a uyup Gerets´le görüsmezdim mesela. Cünkü sen baya iddiali geliyorsun. Bülent Tulun tabiki kendisinin iyi anlastigi bir adami getirmek isteyecek ama bu secimi Tulun´a birakmak büyük hata. TD secimi baskanlik secimi icin cok önemli. Cünkü üyeler futbol takimiyla ilgili planlari ögrenmek isteyecek. Secime kadar yapilan calismalari anlatin bakalim diyecekler.

Ünal Aysal Gerets, Helvaci Van Gaal derse, Ünal Aysal zorlanabilir. Cünkü Van Gaal büyük takim yaratmayi becerebilen bir hoca. Biz de yeniden yapilanma yapacagimiza göre Van Gaal agir basar. Umarim secime kadar daha iyi bir adayla anlasir Ünal Aysal. Bu isi yapacaksak tam yapmaliyiz. Hataya yer yok.

Yine de Helvaci´nin salladigini düsünüyorum, hatta bu sefer Fotomac´in salladigini düsünüyorum :) Helvaci bu haberi okuyunca, vay be ne vizyon varmis bende diye düsünebilir :)

Vay arkadaş adamı bir ay önce küfürler yağdırıyordunuz adam bir Van Gaal ile çalışacak haberi çıktı adamı ilah yaptınız.

Aziz Yıldırım Galatasaray başkanı olacam Mourinho ile anlaştım dese yine aynı tepkiyi verirsiniz siz.

arada cok buyuk bir fark var,bu adam bizim gibi galatasarayli,aziz yildirim ise fenerbahceli.

Bizim tek düsündügümüz sey Galatasaray... Galatasaray'i basariya götürecek her hamleyi desteklemek zorundayiz...;

Ya ben aslinda Ünal Aysal´dan böyle hamleler beklerdim. Bülent Tulun´a uyup Gerets´le görüsmezdim mesela. Cünkü sen baya iddiali geliyorsun. Bülent Tulun tabiki kendisinin iyi anlastigi bir adami getirmek isteyecek ama bu secimi Tulun´a birakmak büyük hata. TD secimi baskanlik secimi icin cok önemli. Cünkü üyeler futbol takimiyla ilgili planlari ögrenmek isteyecek. Secime kadar yapilan calismalari anlatin bakalim diyecekler.

Ünal Aysal Gerets, Helvaci Van Gaal derse, Ünal Aysal zorlanabilir. Cünkü Van Gaal büyük takim yaratmayi becerebilen bir hoca. Biz de yeniden yapilanma yapacagimiza göre Van Gaal agir basar. Umarim secime kadar daha iyi bir adayla anlasir Ünal Aysal. Bu isi yapacaksak tam yapmaliyiz. Hataya yer yok.

Yine de Helvaci´nin salladigini düsünüyorum, hatta bu sefer Fotomac´in salladigini düsünüyorum :) Helvaci bu haberi okuyunca, vay be ne vizyon varmis bende diye düsünebilir :)

TD baskanlik secimi icin cok onemli bu dogru.

zamaninda canaydin fatih terim i vaad etti ve kazandi.

Şahsen beni bu seçimde hiç bir teknik direktör hiç bir oyuncu transferi sözü cezbetmiyor. Benim için şu anda önemli olan o değil.

Şu anda camiamızın asıl sorunu da sportif başarısızlık değil. Daha derin sorunlar var kulüpte.

Bu sorunları çözecek adam da Helvacı kesinlikle değil. Helvacı gibi camiayı bölecek değil Hayri Kozak gibi bütünleştirecek adamlar lazım bu kulübe. Kulüp bütünleşirse zaten sportif başarı doğal olarak gelecek.

Şahsen beni bu seçimde hiç bir teknik direktör hiç bir oyuncu transferi sözü cezbetmiyor. Benim için şu anda önemli olan o değil.

Şu anda camiamızın asıl sorunu da sportif başarısızlık değil. Daha derin sorunlar var kulüpte.

Bu sorunları çözecek adam da Helvacı kesinlikle değil.

O yüzden böyle yorum yapiyoruz kardesim. Hepimiz Ünal Aysal´in secimi kazanmasini istiyoruz cünkü onun yönetme becerisine ve gücüne, Adnan Öztürk´ün de futbol ile ilgili düsüncelerine güveniyoruz. Ünal Aysal´in listesi de bu düsüncemize uygun acikcasi. Albayrak´la sevgi ortami yaratmaya calisacak olmasi, Öztürk,Dürüst,Kozak gibi güclü isimleri bir araya toplamasi cok güzel.

Ama unutmayalim ki herkesin merak ettigi futbol konusu var. Orda büyük adimlarin atilmasini bekliyor herkes. Van Gaal gibi isimlerle Ünal Aysal görüsmeli diye düsünüyoruz cünkü o yapilanmaya uygun bir Teknik Direktör. Gerets´in yeniden yapilanma yapabileceginden emin degiliz. Ben degilim mesela. Dogru isim olmadigini düsünüyorum. Ünal Aysal´in dünya capinda basarida süreklilik sözüne uymuyor bence. Konu bu. Kimse Helvaci´yi desteklemiyor

hepimiz helvaciya saldiriyoruz ama ya adamin söyledikleri dogru ise.nitekimde dogru gibi

O yüzden böyle yorum yapiyoruz kardesim. Hepimiz Ünal Aysal´in secimi kazanmasini istiyoruz cünkü onun yönetme becerisine ve gücüne, Adnan Öztürk´ün de futbol ile ilgili düsüncelerine güveniyoruz. Ünal Aysal´in listesi de bu düsüncemize uygun acikcasi. Albayrak´la sevgi ortami yaratmaya calisacak olmasi, Öztürk,Dürüst,Kozak gibi güclü isimleri bir araya toplamasi cok güzel.

Ama unutmayalim ki herkesin merak ettigi futbol konusu var. Orda büyük adimlarin atilmasini bekliyor herkes. Van Gaal gibi isimlerle Ünal Aysal görüsmeli diye düsünüyoruz cünkü o yapilanmaya uygun bir Teknik Direktör. Gerets´in yeniden yapilanma yapabileceginden emin degiliz. Ben degilim mesela. Dogru isim olmadigini düsünüyorum. Ünal Aysal´in dünya capinda basarida süreklilik sözüne uymuyor bence. Konu bu. Kimse Helvaci´yi desteklemiyor

Mesele Ünal Aysal veya Gerets meselsi değil ki. Mesele bu adam ben Van Gaal ile anlaştım kesin olarak seçilirsem derse burada bu adama bir ay önce söven adamların destekleyecek olması.

Futbolda çok başarısız olduk ama bu seçim sadece futbolun tekrar düzlüğe çıkacağı bir seçim olarak görülmemeli. Kulüp sportif başarısızlıktan dolayı bugün bu halde ama bugün tekrar iyi hale çıkmak için sportif başarı öncelik değil. Kulübün daha çeşitli sorunları var ve bu sorunları aşmak için Van Gaal yetmez.

Önceki mesajda dediğim gibi Mehmet Helvacı bu camiayı bütünleştiremez.

helvacinin bir sözü daha bence dogru.herkesin aklsine o önce sportif basari diyor ve sportif basari kurumsallasmayi getirir.(bence dogru)istedigin kadar malin olsun sporif basarin yoksa hicsin.hic birseyin olmasin sportif basarin olsun herkes sana sponsor olur

Üst Alt