M.United Maçı Koreografi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

M.United Maçı Koreografi

Cevap: M.United Maçı Koreografi

Tribünlerin ve atmosferin belgeselini çekmeye İngiliz spor gazetecisi ve film yapımcısı birisi gelecekmiş. United taraftarı ve takımın tüm maçlarını takip eden biri. Güzel bir koreografi ve güçlü tezahurat yakışır.

Tribünlerin ve atmosferin belgeselini çekmeye İngiliz spor gazetecisi ve film yapımcısı birisi gelecekmiş. United taraftarı ve takımın tüm maçlarını takip eden biri. Güzel bir koreografi ve güçlü tezahurat yakışır.

Eskiden taraftarımızın doğasında ateş vardı şimdilerde kartonla yer değiştirdi...

Alisamiyen'in tırnağı olamaz o belgesel çekecek adam ne kadar şansız ki Alisamiyen'i görmemiş...

Eskiden dünyadaki diğer stadlar vardı birde onların başında cehennemin dünyadaki karşılığı Alisamiyen...

ali sami yen dönemi cidden iyiydi ama o dönemlerde meşale vardı şuan yasak ve çatı durumu daha uygundu, şuan o ateşli görüntüyü vermek imkansız oluyor.

kartondan daha iyi fikirleri olanlar paylaşmalılar eminimki kayıtsız kalınmayacaktır ultrAslan.

Eskiden taraftarımızın doğasında ateş vardı şimdilerde kartonla yer değiştirdi...

Alisamiyen'in tırnağı olamaz o belgesel çekecek adam ne kadar şansız ki Alisamiyen'i görmemiş...

Eskiden dünyadaki diğer stadlar vardı birde onların başında cehennemin dünyadaki karşılığı Alisamiyen...

Adam Türkiye ve Galatasaray tribünlerini öyle veya böyle tanıyordu ve hayrandı. Futbolla ilgili orjinal konular hakkında seri kısa filmler çekiyormuş adam. İşte dünyanın çeşit çeşit yerinde farklı hikayeleri anlatmış. Çoğu "tribün ve atmosfer" gibi sıradanlıktan uzak, daha farklı konulardı. Tribün ve atmosfer konulu film için de Avrupa'nın herhangi bir yerini seçebilecekken (hatta dünyanın ama tabi Avrupa öncelikmiş onun için, sanırım maliyet etkisi de var) Türkiye'yi ve Galatasaray'ı seçmiş. 93'deki maç sırasında şimdiki gibi maç maç her yerde aralıksız Manchester'ı takip ediyor muydu o dönemde bilmiyorum ama pek sanmıyorum çünkü genç gibi duruyordu adam. Yine de kendisi de Manchester'lı olduğu ve küçük yaştan beri United'ı desteklediği için en azından izlemiştir maçları.

Benim gözümde dünyanın gerçek bir numarasıdır ...

Tezahurat yapan tüm taraftarların sesi ağzından değil yüreğinden kopup geliyor...

Lech poznan gibi sırf youtube de trend yapmak isteyen bir taraftar grubu değiller..

ultrAslan'ın RACİNG taraftarından öğreneceği çok şey var...

Alın taraftarda mükemmelliyet ne demek en iyi örneği....

Kulaklığınızı takın dünyanın en iyi taraftarını dinleyin...

Davulun zilin uyumuna bir bakın hele...

[video=youtube;UFLUhGeyGIE]https://www.youtube.com/watch?v=UFLUhGeyGIE[/video]

Bu sene 2 ŞL maçını ve 3 lig maçını izledim stadda ve bana göre stad baskısı denilen şey yoktu. ultraslan sadece sürekli bağırıyor ama onların da söyledikleri tezahüratlar o kadar bayat o kadar genel geçer ki söylemeseler daha iyi.

bizim için .....'ya koy cimbom koy, saldır galatasaray hep aynı ...

Stad sevgiyle çoşar..

16 yaşındaki ergen 30 yaşındaki abisine lenli lunlu konuşuyorsa orada sevgi değil seviyesizlik hakimdir...

uA'nın içinde bizzat karaborsacılık yapan SUCU denen şahıs setde olduğu müddetçe kimse katılmaz onun yaptıracağı tezahuratlara..( nerden biliyorum uA forumunda söylemişlerdi... ) sözde onu kovacaklardı... adam yurt dışına çıkıyor taraftarla ..

Alpaslan Abinin tırnağı olamayacak insanlar set de..

Daha da fazla konuşmayalım sorun göründüğünden büyük..

Son? geldiklerindeki gibi bizim uA hava alaninda karsilasa Manu'yu.

Mesalelerle No way OUT diye tezahuratlar yapilsa... Bizi duyacak " uA'ci" renkdaslar yok mu?

Stad sevgiyle çoşar..

16 yaşındaki ergen 30 yaşındaki abisine lenli lunlu konuşuyorsa orada sevgi değil seviyesizlik hakimdir...

uA'nın içinde bizzat karaborsacılık yapan SUCU denen şahıs setde olduğu müddetçe kimse katılmaz onun yaptıracağı tezahuratlara..

Alpaslan Abinin tırnağı olamayacak insanlar set de..

Daha da fazla konuşmayalım sorun göründüğünden büyük..

çok haklısın abi bu konuda ben de doluyum ama söylediğin zaman o ergenler heryerde olduklarında sen xxx abimizle nasıl konuşursun vs lafları xxx reis için ölürüz laflarıyla uğraşmak istemiyorum.

Resmi ekleyememişsin..

51061012462451047180962.jpg

Üst Alt