Maç | Lig | Kupon - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yanlis yazmisim yav yukarida.

Lyon, Shakhtar, City diye yazmisim ama Lyon ve Shakhtar ayni macti. United olacakti ücüncü mac.

O kadar istediniz madem sizi kırmıyorum lakin görmesin MK.

4zXR74.png

Evet az önce iddia üzerinden kara para aklandı sanırım. Cebelitarik u21 maçına 2 oran açmışlardi. Oynayan oynadı yanına 1.01 garantilerı koyup. Ben de dahil. Kisa süre içinde kapandı tabi. Güzel kar yaptık cebelitarik kazanmazsa :asd:

Evet az önce iddia üzerinden kara para aklandı sanırım. Cebelitarik u21 maçına 2 oran açmışlardi. Oynayan oynadı yanına 1.01 garantilerı koyup. Ben de dahil. Kisa süre içinde kapandı tabi. Güzel kar yaptık cebelitarik kazanmazsa :asd:
Kendinizi çok uyanık sanmayın sizden de uyanık olan iddaa var o maçın oranı 1.00 olarak işlenmiş kuponlara. Geçmiş olsun. Umarım yanına koyduğun maçlardan yatmazsın

ALP-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet arkadaslar uzuuuuuun bi aradan sonra yine, yeniden, tekrar muhtesem oranli 12 maclik bi kupon yaptim. Sec begen al, derya kuzusu bunlar :D

Eintracht - F. Dusseldorf 1
Metz - Niort CS X2
Sheffield - Middlesbrough 2
Bournemouth - Southampton 1
Kasimpasa - Akhisar 1
Udinese - Napoli 2
PAS Giannina - Panetolikos Agrinio 1
Spartak - Arsenal Tula 1
Fiorentina - Cagliari 1
Charleroi - Zulte Waregem 1
BMG - Mainz 1
VVV Venlo - Ado Den Haag 1

Toplam oran: € 2.514,--
Yatirilan miktar: € 5,--
Olasi kazanc: € 12.567,91

Bol kazanclar..!

Evet arkadaslar uzuuuuuun bi aradan sonra yine, yeniden, tekrar muhtesem oranli 12 maclik bi kupon yaptim. Sec begen al, derya kuzusu bunlar :D

Eintracht - F. Dusseldorf 1
Metz - Niort CS X2
Sheffield - Middlesbrough 2
Bournemouth - Southampton 1
Kasimpasa - Akhisar 1
Udinese - Napoli 2
PAS Giannina - Panetolikos Agrinio 1
Spartak - Arsenal Tula 1
Fiorentina - Cagliari 1
Charleroi - Zulte Waregem 1
BMG - Mainz 1
VVV Venlo - Ado Den Haag 1